Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit csinaljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinaljak? Jarna most velem? Miert szeretik a lányok a fiú-lany barátságot? Miert van ez Szerintetek!

Figyelt kérdés

aki egy évvel alattam jar! A lánnyal a tavaly ossze akartam jonni de o azt mondta hogy mas tetszik neki! Ez jol is volt igy de az iden ismet személyesen elkezdtünk beszélgetni! Sokkal beszédesebb es kedvesebb! A diszkóban is tobszor hívott is oda meg mintha kicsitt bujt volna! Az eggyik barátnőjét megkértem, hogy érdeklődjön felolem hogy mit érez irántam es azt mondta hogy barátilag szeret! De a diszkós ugy utan es ma is mikor bementem az osztályába egybol odajött hozzam! Facebookon nem nagyon ir, ott eleg szűkszavú!

Legyetek szívesek irjatok kort es nemet is!


Elore is koszonom! 17/F



2015. dec. 2. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy mit csinálj? Ha szeret barátilag, akkor egyszerűen legyél vele többet. Hívd el moziba, sétálni, vacsorára és így tovább, nagy vagy már. Gondolkozz. Ha nem habarodik beléd, akkor sajnos nem tehetsz semmit, de legyél mellette férfi, hallgasd meg, kicsit lelkizz, bízz benne és érezze, hogy ő is bízhat benned. Éreztesd vele, hogy fontos neked, de igazából csak legyél vele és hívogasd.


Minek neked kor és nem? Erre a kérdésemre kérlek válaszolj, mert egyszerűen nem bírom felfogni, hogy neked az minek oda. Köszi előre is a választ és remélem segítettem én is! :D

2015. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azert kertem kort mert különböző korú emberek másként gondolkodnak es akartam tudni hogy egy idősebb ember például hogy gondolkodik!
2015. dec. 3. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!