Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2eve szerelmes vagyok egy lanyba de o nem akar toolem semmit csak baratsagot. Most mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2eve szerelmes vagyok egy lanyba de o nem akar toolem semmit csak baratsagot, es en ebbe nem tudok beletorodni. +ami nagyon fel bosszant hoy a legjobb baratommal kavarnak es nem tudom mit csinaljak. A 3. pr oblema hogy meg iskolas vagyok es minden nap talalkozok vele. Mit csinalnatok a helyemben?
2014. nov. 14. 06:46
 1/10 anonim ***** válasza:
azt nem tudom mit csinálj de én alszok azért egyet :D
2014. nov. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hagyd, mert csak az idődet pazarolod, ha együt kel hogy legyetek együtt is lesztek.0
2014. nov. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Haaat nektek konnyu mert nem igazan tudjatok milyen......
2014. nov. 14. 06:55
 4/10 A kérdező kommentje:

es a legrosszabb az hogy ha keeten vagyunk jol ki jovunk egymsssal es lehetne valami de valaki vsgy valami mindig kozbe jon

.

2014. nov. 14. 07:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Én pontosan tudom, milyen, de erőszakkal nem követelheted ki a szerelmet. Voltam már mindkét oldalon (én már nem vagyok iskolás). Ha együtt kell lennetek, együtt lesztek, ha nem, és te erőlteted, csak megutáltatod magad.
2014. nov. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Szinte mindenki volt mar ilyen helyzetben. Mast nagyon nem tudsz tenni.
2014. nov. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ez csak időpocsékolás. Ennyi idő alatt akár fel is szedhettél volna egy olyan lányt, akinek az érzelmei kölcsönösek és hasonlóak, mint a tiéd.


Mondd csak, miért nem tudod felfogni, hogy az a lány csak barátkozni akar veled?

Élvezed, hogy saját magadnak fájdalmat és szenvedést okozol teljesen fölöslegesen?

Az a lány nem lesz szerelmes beléd!


Felejtsd el, és keress egy másik lányt! :)

Miért futsz olyan szekér után, ami nem vesz fel?

2014. nov. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
tudom hogy ido pazarlas....egy hosszu ido re le is szartam mert elkezdtem edzeni stb.....de most megint vissza jott....a legnagyobb problema szerintem hogy mibden nap latom stb....... :(
2014. nov. 14. 10:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ugyan ebben a helyzetben voltam mint te. Én csak 8hónapot igaz. De mégis próbáltam erős maradni. Én nagyon akartam tőle párkapcsolatot de ő tőlem nem. Mutatkoztam más lányokkal. Ő erre féltékeny lett és egy jó darabig nem találkoztunk. Később ő kereset fel azóta járunk, lassan egy éve hogy együtt vagyunk.
2014. nov. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 - akitől én tényleg semmit nem akarok, nem keltette fel úgy a kíváncsiságomat, az engem ilyennel nem tudna féltékennyé tenni, sőt örülnék, hogy talált magának valakit :-) a te kiszemeltednél nem állhatott fenn ez a szituáció, más oka lehetett, amiért először nemet mondott, sajnálatból meg nem járunk senkivel
2014. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!