Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan fiú rajtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú rajtam kívűl akinek soha nem volt dolga lánnyal? Semmilyen formában.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és még beszélni sem beszéltem sohasem lánnyal.


Van még valaki aki ilyen helyzetben van? Miért?


2015. dec. 6. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok, csak én még fiúkkal nem beszéltem szinte soha :D
2015. dec. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát 18 év alatt nekem sem sok interakcióm volt eddig a lányokkal, nincsenek is lány barátaim egyáltalán.
2015. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez elég furán hangzik, és javaslom hogy változtass rajta sürgősen, mert később csak kellemetlenebb lesz.
2015. dec. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17 évesen én is így voltam, most 18 vagyok, és igaz ritkán, de van dolgom lányokkal :D
2015. dec. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt, 17 éves vagyok. Nem érdekelnek a korombeliek egyszerűen. Inkább idősebb csajjal kezdenék, de valószínűleg nem venne komolyan.
2015. dec. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!