Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mi a véleményetek az ilyen fiús lányról?

Figyelt kérdés
Nem nyafogós, nem nagyszájú, inkább visszahúzódó. Sosem hord szoknyát vagy mélyen kivágott felsőket, elég szégyenlős. Hányingere támad a romantikus filmektől, inkább a keményebb horrort szereti. Wowozik, rajzol, lovagol, kézműveskedik, íjászkodik, érdeklődik a középkor iránt, így középkori, hosszú-kard vívásra jár (tudjátok, 2 kezes kard). Nem sminkel, a divat nem túlzottan érdekli, rövid haj, fiús.

2015. dec. 11. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetne a legjobb lány barátom ^^
2015. dec. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A második sor a wow-ig eléggé zavarna.

de a többi becsülendő,vagy normális tulajdonság

2015. dec. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is fiús lány vagyok, még sosem volt barátom.
2015. dec. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Imádom a fiús lányokat
2015. dec. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a fiús lányok, az meg pláne ha rövid a haja. Ha ismerném akkor biztos hogy barátkoznék vele, a középkor engem is nagyon érdekel például. De ha tetszene akkor nem zárnám ki a járást sem, ezek a dolgok amiket leírtál tök menők, nem elrettentő egy sem.
2015. dec. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Barátnak tökéletes,de párként soha.

Wowot utálom,ilyen álomvilágban él,középkor stb..ha semmilyen sminket nem használ,az öltözködés sem érdekli...hát nekem nem túl sok igényesség jön le ezekből.


Fiú vagyok és lányt szeretnék...


Bocsi ez az én véleményem.


Persze,ha még nem vagy 15 akkor mindez nem gáz.


18F

2015. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!