Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van olyan ifjúsági könyv ami...

Van olyan ifjúsági könyv ami "fiúsabb" (vagyis igazából nem fiús csak nem olyan lányos :D) lányról szól? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ami a mai korban játszódik, a hétköznapi életről szól csak nem ilyen tipikus "lányos lányról" mint általában az ilyen típusú könyvek hanem valami normális emberről :D

Igazából általában vörös pöttyöst meg más fantasy,krimi,thriller könyveket szoktam olvasni. De néha jó lenne néha egyszerűbb,hétköznapi életről szóló könyveket olvasni csak nem bírom az ilyen "rózsaszín szemüvegen látjuk a világot típusú könyveket".(mint pl. szjg)



2015. júl. 7. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Leiner Laura Akkor szakítsunk , az nem olyan rózsaszín és hétköznapi , amit leítál


Pl MEg Cabot könyvek közül A hívószám 1-800, Mediátor azok fiúsabbak. MEg szerintem a Az a balfék Tommy Sullivan is jó .


Aztán ott vannak Sarah Dressen könyvek, amik kömoly témákat dolgozz fel: Nekem legjobban a a Figyelj rám és az Altatódal tetszett


Ezek a Ya regények. A többi ami eszembe jut az már mind NEw aadult, és azok mind tartalmaznak komoly témákat és 18 feletti tartalmat.

2015. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 magic csajszi ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett a The DUFF ...igazan erdekes szemelyisege volt a foszereplonek :) (bocsi az ekezetek miatt, kulfoldrol irok )
2015. júl. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. júl. 14. 12:42
 4/6 anonim válasza:

Nekem a kérdésed olvasása közben ezek a könyvek villantak be:

[link]

[link]

Ha még jut eszembe pár akkor írok :D

2015. júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sarah Fine: Sanctum.
2015. szept. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Molnár Tóni: Tépődések

Filozofikus, romantikus, és egy férfi írta.

2017. aug. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!