Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kéne tennem ha a nemiszerv...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ha a nemiszervem nem áll fel egy lány kezében. Ne értsétek félre nem vagyok meleg. Egyszerűen nem tudok semmit se tenni már próbáltuk a barátnőmmel és nem megy. Nos?

Figyelt kérdés
Még egyszer a lányokat szeretem!
2015. dec. 11. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Kék bogyó!
2015. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Korod?
2015. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy túlizgultad vagy nem a "megfelelő" személy fogta a kezébe az ügyet (?)
2015. dec. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
68 éves vagyok!
2015. dec. 11. 19:56
 5/8 anonim ***** válasza:
És mit próbáltatok a barátnőddel? Lehetséges, hogy túl feszült vagy, és már rá vagy pörögve erre a dologra. Ha vagytok olyan jóban a csajszival, kérd megy, hogy elégítsen ki orálisan. Feküdj hanyatt, hunyd be a szemed, és ne gondolj semmire, csak arra az érzésre, amit a leányzó csinál a szájával. Erre tuti, hogy működésbe lép az ősi ösztön, és feláll a cerka. Ha erre se, akkor fordulj szakemberhez szerintem.
2015. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja bocsesz, ezt még a korod megadása előtt kezdtem el írni.
2015. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a jó kis 68 éves tinik:)


Egyébként egészségügyi problémákkal jobb ha szakemberhez fordulsz, mint a gykhoz..:D

2015. dec. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés!
2015. dec. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!