Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Tetszik egyáltalán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tetszik egyáltalán még valakinek az, ha egy pasi érzékeny?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy érzékenyebb vagyok a többi srácnál (pl: egy szomorú dologtól könnyebben elsírom magam, stb.), és azok a lányok, akiknél eddig próbálkoztam, azoknak egyáltalán nem jött be. Ti hogy vagytok vele? (kort is írjatok légyszi)

2015. dec. 12. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Én alapvetően kevésbé érzékeny vagyok mint a legtöbb lány így nekem egy ilyen fiú irtó aranyos de ennyi. Sajnos nekem az érzékeny fiúk szexuálisan taszítóak.

L/20

2015. dec. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

En nem tudok mit kezdeni az ilyen tulerzekenyekkel. Engem ez taszit.

17/L

2015. dec. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs semmi bajok ezzel. Én is egy eléggé érzékeny lány vagyok, viszont nem mutatom ki (meg úgy nagyjából semmit sem...)
2015. dec. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*bajom
2015. dec. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Inkább legyél érzékenyebb, mintsem bunkó.

14/L

2015. dec. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azaz igaz férfi, aki tud sírni. Nekem semmi bajom az érzékeny fiúkkal, 5 éve megismerkedtem egy fiúval, akiről kiderült, igen érzékeny....most 3 hónapja vagyok a felesége. Nem minden lánynak hátrány ha egy fiú érzékeny, sőt...:)
2015. dec. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Èn is èrzèkenyebb vagyok, èpp ezèrt nekem inkább a határozottabbak jönnek be. Bár az se baj ha èrzèkeny, mert mindebkinek vannak èrzèsei, de azèrt nem kell mindenen neghatódni..17/l
2015. dec. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem taszít. 16/l
2015. dec. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyooos*-*
2015. dec. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az csak jó! :) Én kemény és érzékeny is vagyok, két oldalam van. Nekem csak az ilyen srácok jönnek be. 16/l.
2016. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!