Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mennyire "fontos",...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire "fontos", hogy legyen valakinek batátja/barátnője?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok , még nem volt barátom , nem is csókolóztam , szóval ez a téma idegen nekem , de annyira furcsa, frusztráló , hogy a mai tiniknek nem az a fontos , hogy tanuljanak , hogy később meg tudjanak élni majd valamiből , hanem az , hogy minél több pasijuk/csajuk legyen . Ez miért van így ? Lehet , hogy én vagyok régi módi felfogású , de szerintem még bőven ráérünk/ ráérnénk az ilyenekre. Szerintetek?

2015. szept. 8. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

14 vagyok, és igen, én is nagyjából így gondolkodok. Amíg nem jön meg az a személy, akit szeretek, és aki engem szeret, addig ne "gyűjtsük" a "pasikat/csajokat", hogy népszerűbbek, menőbbek legyünk.

És a kérdésre válaszolva: szerintem (!) nem fontos, hogy legyen, de fontos, hogy ha van (mármint nekünk), és ne azért akarjunk egyet, hogy utolérjük a többieket a "fejlettségük"-ben.

14/L (igen, fura vagyok ^_^ )

2015. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
pacsit 14/L :D
2015. szept. 8. 18:55
 3/14 anonim válasza:
15 éves fiú vagyok és még nem volt barátnőm, annyira nem zavarna, csak folyton azt látom,hogy mindenki másnak már rég volt az én koromban
2015. szept. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Velem is ez van :O Sétálok a sulik körül és azt látom, hogy mindenhol párok... MINDENHOL.

18/L

2015. szept. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon kéne már egy igazi társ. 15/F



U.I.: "ahelyett hogy tanuljanak" így is ugyanannyira tanulnak/tanulunk.

2015. szept. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül tanulnak ugyan úgy , mert az van mondva , hogy ott volt a csajom/pasim ezért nem volt kedvem / nem tanultam . ( jó ez valamilyen szinten érthető , de miért nem lehet még várni ?! )
2015. szept. 8. 19:11
 7/14 anonim válasza:
17/F. Eddig 1 barátnőm volt, ami kb fiatalság bolondság volt. Engem picit érzékenyen érint, hogy végigmegyek a folyosón, és turbékoló párokat látok mindig, de leszarom. Nem fogok 1 hónapos kapcsolatokba lépni csak azért, hogy utána vágdossam az ereimet vagy valami ^^
2015. szept. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
én nekem már van valaki akibe belevagyok úgymond zúgva, csak nem vagyok az a tipikus csajozós ember.
2015. szept. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Általában 17-8 éves kortól az ember már azért igényel egy ellenkező nemű társat, mert így van beállítva biológiailag. Van akinek ez csak később jön el, 20 éves kor körül. Én nem mondanám, hogy "fontos", mert mindenkinek más a fontos. Nekem is van olyan 18 éves ismerősöm, aki már 15 éves kora óta nem volt szingli 2 hétnél tovább, meg olyan is, akit abszolút nem érdekelnek a lányok, és egész nap inkább sorozatokat néz meg játszik. Engem sem igazán érdekeltek a lányok eddig, de most, 18 évesen, azért már érzem, hogy jó lenne valaki az ellenkező nemből, akivel meg tudnék nézni összebújva egy filmet, meghallgatni hogy milyen volt a napja, tehát csupa olyan dolgot, amit egy "csak" baráttal nem lehet. Tehát szerintem az gáz, ha valaki már ilyen korban csak a partnerek váltogatásából áll ki, de abban nincs semmi elítélni való, ha valakinek van egy rendes kapcsolata 17 körül.
2015. szept. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2015. szept. 8. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!