Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálja ezt velem? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? Mit akar ezzel elérni?

Figyelt kérdés

Az exemmel már vagy 3-4 hónapja szakítottunk, vagy is ő szakított velem..

Majdnem két évig voltunk eggyütt, nagyon szép idő volt

De még mindig jóban vagyunk. Én sose keresem őt csak ő hívogat engem

Még mindig jókat nevetünk eggyütt, meg tudjuk hogy a másik mire gondol

De olyan buta, hogy nem veszi észre, hogy miért vagyok vele néha bunkó

Nagyon szerettem őt az eletemnel is jobban és ezt ő is tudja de neki ez jelentéktelen volt

De mindig az új baratnoirol mesél nekem de látja rajtam h nem érdekel a dolog de azért mondja

Miért nem tud elfelejteni ha már eldobott?



2015. dec. 16. 19:03
 1/2 anonim válasza:
Vagy szeretne megmutatni hogy milyen jol van es hogy nem kellesz neki vagy meg mindig szeret es feltekennye akar tenni, szerintem keress valakit akit mutogathatsz neki es akkor meglatja hogy milyen erzes, egyebkent ne foglalkozz vele
2015. dec. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez is elég fura... Mi is ugyanennyi ideig voltunk együtt, ugyanakkor szakított, és szinte minden nap írogat. Viszont az én exem meg nagyon igyekszik eltitkolni a nőügyeit, mondjuk nincs csaja, csak ilyen egy éjszakásak, de nagyon titkolni akarja (csak én megtudtam). Hát, fogalmam sincs mi ez az egész nálatok is meg nálunk is... Miért van, hogy az egyik felvág, a másik meg eltitkol(ná).
2015. dec. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!