Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha itt írok egy lánynak, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha itt írok egy lánynak, mit kérdezzek tőle?

Figyelt kérdés

Szoktam itt írni lányoknak, és van hogy jön válasz hogy szívesen beszélgetne velem..

Aztán a "milyen napod volt?" kérdés után el is tűnnek, amit megértek, kicsit sablonos téma..mit kérdezzek hogy ne legyek unalmas társaság?



2015. dec. 17. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd önmagáról, és beszélj magadról. Ha visszakérdez, akkor talán van értelme, de ha érződik, hogy nem kíváncsi rád, és elintézi egyszavas válaszokkal, nem mond magáról semmit (amit egyébként megértek, mert én sem szívesen mondok el a magánéletemről bármit egy idegennek, főleg nem interneten), akkor érdemes hagyni. Tarthatsz egy kis szünetet is, nem kell minden nap beszélni, csak mondjuk heti kétszer-háromszor.
2015. dec. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Csak akkor félek hogy nyomulósnak hisz :/

Meg ezt a "milyen napod volt?" kérdést már akkor felteszem miután írt, hogy van kedve beszélgetni..de ez után ahogy mondtam is, eltűnik mert valószínűleg túl sablonos kérdés..

2015. dec. 17. 16:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt?! Hát alapból nem itt kéne írni lányoknak, sőt, nem is biztos, hogy írásban kellene ismerkedni...

Szerintem a "Milyen napod volt?" túl személyes kérdés rögtön...én sem beszélnék a napomról egy vadidegennek.

2015. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Na ez engemet is érdekelnek h mit szoktatok egy lánynak írni

Pl. Szia mizu?

Ez elégé szar mertő őírja pl. Szia semmi vele? "

2015. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerintem biztos ne írd azt “mizu?„ mert nincs semmi értelmeugyis azt ìrja semmi inkább kérdezd a hobbijáról a kedvenc filmjérõl stb. :)
2016. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne kérdezd meg hogy milyen napja volt.. :)

Hobby, tervek, zene, buli

2016. jún. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!