Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha több lánynak is bejövök,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több lánynak is bejövök, mit csináljak, hogy ne bántsam meg a többieket mikor választok?

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Sorry hogy közlöm veled1 eselytelEn hogy ne bants meg valakit
2015. dec. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor mindenképp bunkó leszek?:/
2015. dec. 11. 19:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs olyan nagy megfelelési kényszerem az emberek számára, de jól kijövök a többi lánnyal is, és nem szívesen vagyok ilyen.
2015. dec. 11. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos sorban állnak a kegyeidért a lányok, Mr. Casanova!
2015. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Casanova előnytelen külsővel varázsolta el a nőket, elvileg undorodtak elsőre tőle, de a többi részével olyan durván le tudta őket nyűgözni, hogy végül nem tudtak ellenállni neki..:D Sajnos én ilyen tehetséggel nem vagyok megáldva, de nekem nem is kell több lány, csak egyetlen egy:)
2015. dec. 11. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Tanuld meg,meg ők is, hogy ilyen az élet.Nem lehet folyamatosan mentegetőzni. Ne foglalkozz ezzel különösebben, elég arra vigyázni, hogy ne legyél tajparaszt. Mondjuk ha már felmerül benned ez, akkor nyilván nem is ilyen a természeted.
2017. okt. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!