Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért esem szerelembe ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esem szerelembe ilyen nehezen?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva csak 2 fiúval volt fellángolásom egész 16 életévem során.Azok ráadásul későn jöttek,pedig a fellángolásnak köztudottan hirtelen kéne jönni-e,nem?Na mindegy.A lényeg,hogy az utolsó 7.-es koromban volt.Tudom a szerelem "soká terem meg",de én egy szimpla fellángolásnak is örülnék.Tetszik egy fiú,de sajna nem dobban úgy érte a szívem,mint kéne.Csak szimplán örülök neki,kedvelem,sokat gondolok rá,nem szeretem,ha más lányokhoz ér stb.Ebből lehet valami?Tavaly óta tetszik.Már 7.óta érettebb lettem és ugye a szerelemhez annak kell lenni,ugye?Szívesen olvasnék tapasztalatokat!

2015. dec. 17. 20:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
16 évesen még qrvára rá érsz szerelembe esni.
2015. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze,de másnak ilyenkor már kb.10 kapcsolata volt,nekem egy se.A fellángolások másoknál többször fordulnak elő..
2015. dec. 17. 20:35
 3/11 anonim válasza:
És az miért baj? Szerintem is az a normális,ha nem esünk mindenkinél szerelmbe.
2015. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem.Amúgy miért jöttek nekem későn a fellángolások?Valaki tudja a választ? xD
2015. dec. 17. 20:44
 5/11 anonim válasza:

16 éves vagy, azt vágod? 16. Esküszöm nem értem mitől vagy kétségbe esve, qrvára ráérsz fiúzni még.


"Persze,de másnak ilyenkor már kb.10 kapcsolata volt,nekem egy se."

És te ezt irigyled tőle, hmm? Irigykedsz rá, mert majd x év múlva az osztálytalálkozón azon fognak röhögni a fiúk, hogy kinek hányszor volt meg, meg végigment rajta a fél suli? Nagy büszkeség ez, valóban...

2015. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ja amúgy nem vágom, hogy a 16 éves tiniszerelem mióta felnőtt kapcsolat téma :)
2015. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nyugi,én tudom,hogy ráérek még

Csak azon csodálkozom,hogy míg másoknak több kapcsolatuk volt az azt jelenti-e,hogy annyiszor volt nekik a fellángolás?Én meg szinte leragadtam kettőnél.Persze szeretnék szerelmes lenni,de nem egyből.Szívesen várok.

2015. dec. 17. 20:54
 8/11 A kérdező kommentje:
Felnőtt szerelemre gondoltam.Tudod,hogy erősebb érzések stb. :)
2015. dec. 17. 20:55
 9/11 A kérdező kommentje:
Felnőtt szerelemre gondoltam.Tudod,hogy erősebb érzések stb. :) (Lehet-e majd olyan.)
2015. dec. 17. 20:55
 10/11 anonim válasza:
Jaj, tündérkém, a felnőtt kapcsolat nem attól felnőtt kapcsolat, mert erősebb... Te még élvezd ki a kismedencét, ráérsz majd utána a mélyvízbe ugrani.
2015. dec. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!