Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen jelei vannak annak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak annak, hogy a férfi vonzódik e hozzám? Vagy csak barátként tekint rám? Hogyan tudnám elérni, hogy vonzódjon hozzám?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok... megismertem egy velem egykorú fiatalembert... úgy ismertem meg, hogy csak barátkozni kezdtünk egymással, akkor még volt barátnője... Tudom ,hogy szimpatikus vagyok neki ,de nem tudom, hogy csak barátként? vagy lehetne több is?

Mindenesetre én nagyon szeretném... De nem tudom mit csináljak... Lehet, hogy ő is azt hiszi, hogy én is csak barátként tekintek rá... de nem tudom hogyan tudassam vele, hogy ez nem így van.... Viszont, azt sem szeretném, hogy ha esetleg kiderül ,hogy többet érzek iránta, de Ő nem, hogy akkor ezzel ellökjem magamtól.



2015. dec. 20. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan legyél vele kicsit közvetlenebb szerintem.
2015. dec. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Egyenes út ***** válasza:
Fiú és lány közt nem lehet barátság.
2015. dec. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ép ez a gond az ismerkedéseknél az én részemről .Próbáld vele éreztetni hogy szereted .De ha így se megy mond meg neki .
2015. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!