Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy értsem?

Figyelt kérdés

Discoban többször is találkoztam ugyanazzal a csajjal.Elég sokat táncoltam vele de észrevettem hogy legutóbb csávókkal is táncolt.

Nekem bejött szerintem én is neki(legutóbb ő jött oda hozzám, egyszercsak azt vettem észre hogy nekem táncol és fogja a kezem).De táncolt más csávókkal is!!!!!!!!


2015. dec. 22. 21:36
 1/6 anonim válasza:
Ilyenek a nők néha nem tudják mit akarnak, kérdezz rá legközelebb, de lehet csak üldözési mániád van.:D
2015. dec. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lehet,hogy bejössz neki,de nem jártok,nincs semmiféle kapcsolat köztetek,szóval ez természetes,hogy odamegy más fiúkhoz is. De ha szeretnél tőle valami komolyabbat is,akkor beszélgess vele a discoban,hívd meg egy italra,jelöld be facen,a lényeg,hogy beszélgessetek. :)
2015. dec. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meglessz. De hogy értsem hogy üldözési mániám van :D
2015. dec. 22. 21:52
 4/6 anonim válasza:
Előző vagyok. Egyébként az is lehet,hogy nem adtál neki elég jelet,hogy neked bejön,azért viselkedik így. Szóval hajrá,szurkolok ;)
2015. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyenek ezek a diszkós pi.csák.
2015. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez a lány egy kedves éjjeli pillangó. Ha rámenősebb lennél tudnád, hogy ő nem a tánc miatt jár oda.
2016. jan. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!