Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatok végre az én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K. Isti kérdése:

Hogyan találhatok végre az én szintemnek megfelelő lányokat?

Figyelt kérdés

Szóval 15 éves fiú vagyok és szeretnék már egy már egy olyan lánnyal összejönni, akit én is kedvelek.A külsőmmel meg vagyok elégedve,sokat sportolok, atlétikára járok, már 9.éve zongorázok és ezt be is mutathattam az iskolában és sokaknak nagyon tetszett, számos versenyre járok különféle tantárgyakból.

Az lenne a problémám, hogy nem tudok olyan lánnyal összejönni, aki nekem tetszik és nem én neki mert eddig akiknek tetszettem vagy fiatalabbak voltak, vagy nem szépek, vagy nem túl okosak számomra(nem a tanulásra értem).Én valamilyen szinten közkedvelt vagyok, de csak abban a társaságban, ahol már az embereket jól ismerem(pl egy osztályban).

És azt nem tudom mi lenne a hatékony mód, hogy megismerjek olyan lányokat, akiket nemcsak a kinézet, hanem a belső tulajdonságok is számítanak.

A problémám az lehet, hogy nemtudom, hogy hol, vagy hogy hogyan ismerkedjek

Azt sem tudom, hogy a lányoknak mennyire fontos, ha pl.az utcán, vagy a facebookon ismerkednek a fiúk.


A jó külsőt nem magamtól tudom, hanem már sokan mondták akár fiatalabb, akár idősebb lányok is.

Főleg lányokat kérdem, hogy nekik melyik a szimpatikusabb:

1.facebookon írni, valamilyen szinten megismerni egymást, aztán találkozgatni?

2.valahol pl egy kiránduláson a buszon beszélgetni?


És mi a megfelelő téma egy ilyen beszélgetésben?


2015. dec. 23. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kirándulás szimpibb ha ismeretlennel akarsz megbarátkozni. Ha már előtte valamennyire ismerted a facebook a jobb
2015. dec. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szemèlyesen szerintem jobb, mert ott egyből jobban meg lehet ismerni az illetőt, ès jobban tudtok beszèlni. Facebook az szerintem olyan gáz. Okè, ha mondjuk megtetszik a lany kèpe vagy valami ès ráírsz, de szemèly szerint a szemtől szembeni beszèlgetèseket jobban szeretem. Ès oersze utána ha már pl buszon dumáltatok mehet a faceen is, csak annyi hogy szerintem ne ott indíts:)
2015. dec. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Számomra ez teljesen attól a bizonyos fiútól függ, nem a megismerkedés módjától, illetve helyétől. Fiatalabb vagyok nálad, nem is ítélkezem, de ez nem olyasmi amire az ember (furán fogalmazok) "tudatosan" rátalál. Egyszerűen majd jönni fog, ha valóban a leírtak szerinti vagy, valószínűleg nem is sokára :)
2015. dec. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3.dik vagyok, ha muszály lenne így kimondani, akkor én is a személyes találkozó pártját fogom, az internet túlságosan is meghamisítható
2015. dec. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első mindig a legnehezebb :D Viszont adok pár tippet, hogy én hogy csináltam annak idején:

1. Ismerősökön keresztül

2. Suli bulikon

3. Egyéb bulikon

4. Barátnőkön keresztül (ha már nem félsz)

5. Direktbe (ha már abszolút nem félsz :D)

Amiket felsoroltál az mind szép teljesítmény, azonban a leghatékonyabb fegyver a tánc.

Férfi honfitársaink jelentős részének sajnos nem igazán adatott meg a ritmusérzék, viszont zenei tudással valószínű hamar belejönnél. A lányok kb 90%-a szeret táncolni, míg a fiúk közül kb legalább ennyi utál :D Jó pár régi barátnőmmel ilyen módon ismerkedtem meg. Táncoltok egy jót, majd a végén elkéred a számát vagy bejelölöd FB-n.

Őszintén nem tudom mennyire lehet ez hasznos infó de elárulom F/22

2015. dec. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez a gondom, csak hát fiúban nem láttam még ilyet.

A korosztályomban még nem igazán mernek kezdeményezni, úgy vettem észre, persze, ha egyáltalán szimpi vagyok nekik. :D

Talán 5 év múlva már lesz valakim. :D


Egyébként suliban nehéz ismerkedni, inkább buli-félékben, társaságokban, vagy... akár versenyen. :D

Sok sikert.

2015. dec. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,mert amit akartam azt megtudtam :D
2015. dec. 23. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!