Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok párt?

Figyelt kérdés

Először is, leszögezném, hogy lány vagyok és szintén lányt keresek. legtöbb hasonló cipőben járó barátnőm mindig tudja, merre ismerkedjen, de nem tudom, hogy még is honnan. De ők sem igazából, csak úgy megesik. Én meg ülök és nézek bután, hogy mi van, pedig jó lenne valaki mellém. :)

Esetleg van tippetek?



2015. szept. 6. 18:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Megoldást tudok de annak ára van ;)


Miért a lányokfelé vonzoc?

2015. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ára?

A hetero miért az ellenkező nem vonza? Ez van, nem választás kérdése volt számomra. :) Szerintem elég értelmetlen a kérdésed.

2015. szept. 6. 18:52
 3/16 anonim ***** válasza:

Mert úgy könnyebb ismerkedni

Azt hittem a meleg csajokat nem zavarja ha egy srác kért tölül egy kis "kalandot" te belemenél?

2015. szept. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azért agyok leszbikus, mert nem érdekelnek a srácok. Szóval, semmilyen formában nem szeretnék semmit sráctól. Pontosabban: Nem, nem mennék bele ilyesmibe. :)
2015. szept. 6. 19:04
 5/16 anonim ***** válasza:
8%

1 Itt nem lennék érzelmi kötödések csak 1x alkalom

2 élveznéd

3 olyan mintha egy lányal csinlnád vagyis hasonló


Gondolj bele csak jól jársz igy se?

2015. szept. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

1: Nem akarok senkivel se lenni érzelmek nélkül.

2: Te lefeküdnél egy pasival?

2015. szept. 6. 19:15
 7/16 anonim ***** válasza:
4%
Nem de ez más
2015. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Mekkora egy b*uzi vagy!
2015. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#7: Miben más? Ugyan úgy taszító neked egy férfi test, mint nekem. Nem is értem,. miért kell ezzel zaklatnod, miközben köze sincs ennek az egésznek a kéredéshez.

Utolsó: Ezt melyikőnk kapta?

2015. szept. 6. 19:28
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem én

De miért is csak megkérdeztem

2015. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!