Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig csak nálam jóval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig csak nálam jóval idősebb fiúk akarnak ismerkedni velem?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és eddig az összes srác aki leszólított/ismerkedni próbált velem 20 évnél idősebb volt. Miért van ez?
2015. dec. 23. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Ennyiből nehéz megmondani, de ha kéne ezekre tippelnék:

1. Idősebbnek nézel ki és/vagy korodhoz képest felnőttebben gondolkozol

2. Lehet, hogy nem élték ki magukat a gimiben :D

3. A társaság akikkel vagy főleg idősebbek nálad, az ismerőseik idősebbek

4. A korodbeli fiúknak is biztosan tetszel, csak még nem elég bevállalósak, hogy bevallják

2015. dec. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
lehet a tested fejlettebb nagyok a cicijeid?
2015. dec. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kifejezetten lapos vagyok a többi velem egykorú lányhoz képest
2015. dec. 23. 01:10
 4/6 anonim válasza:
jóképü palik voltak akik ismerkedni akartak ?
2015. dec. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert a korodbeli lányok értelmi szintje (nem a tiéd!) csak odáig ér el, hogy minél idősebb a pasi, annál jobb.

És a szerelemben nem számít a kor még akkor sem, ha az apád lehetne......hagyjuk már....igenis számít!

2015. dec. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is 20 felett vagyok, és n is leszólítanálak. A 15-17 éves lányok a királyok, a legjobban néznek ki.
2016. ápr. 10. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!