Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol lehet ismerkedni ÉLŐBEN...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni ÉLŐBEN kívül-belül nőies, idősebb (25+) leszbikus vagy biszex nőkkel? A pesti leszbikus rendezvényeken milyen nőből a felhozatal?

Figyelt kérdés

Tini lányok elnézését kérem, de koromból kifolyólag nem vonzódom hozzájuk , és kérem, itt se írjatok privátot, mert nem szeretnék levelezni sem itt, sem fb-n. (unalmas számomra a netes ismerkedés...)


Köszönöm szépen válaszaitokat!


28/nő



2015. jún. 30. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Én ez a korosztály vagyok, de nem Budapesten.


(Ó, hát itt is átjavította a kedves automatikus tagszűrő a lipstick leszbikust rúzsra. Eszem a szívét. Ki programozta ezt?!)


Mondjuk engem a lányos lányok annyira nem vonzzanak.


25/L

2015. júl. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne. Most költözöm fel Budapestre, valaki írhatna "lelőhelyeket" :) 20/L
2015. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én itt élek 3 hónapja, de egy árva ilyen embert nem láttam még sajnos.
2015. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor ez azt jelenti, hogy leszbikus bulikon csak butch illetve unis lányok vannak? :( Nem akarok megbántani senkit, de nekem ők nőként nem vonzók. :((főleg, mivel a legtöbb unis lány is a butchra hasonlít... a nőies felé hajló uni nagyon-nagyon ritka sajnos...) A hozzám hasonló nőies, normál alkatú nőket kedvelem , akik vagy velem egykorúak, vagy nálam idősebbek. Mielőtt még valaki felszínesnek titulálna, nem csak külső , hanem a belső is ugyanolyan fontos számomra, és a nőiességet a külsőre és a belsőre is értem!
2015. júl. 8. 15:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ismerek ilyen nőket. De álmomban sem gondoltam volna, hogy megismerek ilyen tündéri embereket. Egyébként én nem tudtam, hogy ez ennyire ritkaság számba megy.


20/L

2015. júl. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!