Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek bejönne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönne egy ilyen srác?

Figyelt kérdés

Szóval... 15 éves, 185 cm magas, 65 kg kornyeken levo, szoke haju, kek szemu vagyok. Szeretek zenelni(zongora), es zenet hallgatni. Nincs nagy elvarasom, de a legfobb kedvenceim az Illes, Omega,Fonograf, Lgt. Sportolni szoktam neha a barataimmal, focizunk, ott en vagyok mindig a kapus. Mast nem sportolok. A szemelyisegem elegge erdekes, de inkabb egy vidamabb eletfelfogasu, neha ideges, segitokesz gyerek vagyok, kedvencem a kinti tevekenykedes a kertben, agrarmernoknek keszulok. Bulizni ritkan szoktam, a merteket mindig tudom, soha sem szegtem meg. Szeretek olvasni, es ha nagyon ramjon, akkor kemenyen bekockulok :D

Szerintetek igy leirva milyen vagyok? Tetszik nektek?



2015. dec. 27. 21:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Uhh igen :D
2015. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ja ha lehet irtok kort is?:)
2015. dec. 27. 21:51
 3/22 anonim ***** válasza:
Képet is mutatsz?^^ Bocsi ha bunkó vagyok :D am szerintem nagyon cuki lehetsz :3
2015. dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
15/l előző voltam ^^
2015. dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Priviben megbeszelhetjuk :)
2015. dec. 27. 21:54
 6/22 anonim ***** válasza:
Agrármérnökpacsi
2015. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nem vagy te túl vékony?

De.

A lányok a férfias testet jobban szeretik.

2015. dec. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Szőke kékeszemű?*-* Eddig tökéletes, kicsit vékony, de erre rá tudsz gyúrni, plusz a zenei ízlésben van egy apró hiba, de az legyen a legnagyobb bajod :D Ha küldesz képet, megmondom, milyen vagy ;)
2015. dec. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Bocs, előző vagyok, 16/L
2015. dec. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

#8: bocs,hogy beleszólok, de

1. nincs tökéletes ember, de főleg nem ennyiből fogod leszűrni

2. hogy lehet zenei ízlésben hiba??! Sehogy, neki ez tetszik, neked meg nem teljesen, ez nem hiba......

2015. dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!