Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitöl lehet ez az érzés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitöl lehet ez az érzés?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet,hogy van egy lány,akit Facebookon láttam és azonnal megtetszett. Úgy gondoltam ráírok másnap,mert már késő volt,este 11.(ebben az esetben azért választottam volna a fb-t,mert a lány másik városban lakik.) Mikor reggel felébredtem,az az érzés volt bennem,hogy de jó hogy mégse írtam még rá. Végül ezen a napon korán este sem írtam neki mert tartottam ettől az érzéstől. És ez zajlik le bennem mindig. Este úgy vagyok vele,hogy másnap írok neki,de alvás után mintha teljesen megváltozna a gondolkodásom e téren és megint az van,hogy inkább nem írok rá.

2015. dec. 27. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs önbizalmad
2015. dec. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnék ezen változtatni?
2015. dec. 28. 00:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Hah.én is így vagyok vele csak en vagyok a lany raadasul mi meg latasbol is ismerjük egymast de úgyse irok ra nem megy tobb okbol

Am sztem irj ra csak talalkozzatok is hamar mert az ugy sokkal értelmesebb:)

2015. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem is volt hasonló :D A suliból bejött nekem egy srác, de mivel nem mertem volna leszólítani így fb-n bejelöltem vissza is jelölt. Rámentem a chatre és leírtam hogy szia és legalább fél órát ültem ott mire rátettem a küldés gombra xd de aztán a barátnőim miatt engem is megutált azóta nem beszeltem vele
2015. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Megpróbálom összeszedni magam és beszélni vele. :)

2.-es, mi a több ok, amiért nem mersz vele beszélni? Privátba is leírhatod ha gondolod,kíváncsi vagyok. :)

2016. jan. 3. 01:16
 6/8 A kérdező kommentje:
3-as: sajnálom hogy így történt,de ha jól el tudtatok beszélgetni meg minden,akkor a barátnőid miatt miért utált meg?
2016. jan. 3. 01:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért mert a barátnőimet nem bírja, szerinte teszik magukat meg mindenen röhögnek. Ez így mondta nekem. Aztán a barátnőim megkértek hogy üzenjek neki valamit szóval elmondtam neki és ezután úgy gondolta hogy az ő pártjukat fogom miközben én mindegyikőjüket bírom. És azóta nem beszéltem vele.
2016. jan. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem,sajnálom,hogy így alakult. :(
2016. jan. 3. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!