Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már nagyon rég megfigyeltem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorottya11 kérdése:

Már nagyon rég megfigyeltem, hogy amikor megyetszik egy fiú, és utána kiderül, hogy én is tetszem neki, már nem jön be és el is távolodom tőle. Nem érzem, hogy félnék, vagy ilyesmi, csak egy fura érzés lesz bennem. Szerintetek mitől lehet?

Figyelt kérdés

2015. szept. 3. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
meg Mosbys
2015. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mert olyan ember lehetsz aki addig akar valamit/valakit amig megnem kapja/szerzi utana megunja mert nem kihivas.22/f
2015. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt regebben es eleg rossz de nek ertem :(
2015. okt. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!