Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lépjek a lány felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek a lány felé?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Kb egy hónapja iskolát váltottam és nagyon megtetszett az egyik osztálytársam. Először a külseje fogott meg, aztán próbáltam vele sokat beszélni és belsőre is nagyon bejött. Visszahúzódó, csendes, de lehet vele hülyülni is. Nagyon durván bejön ez a lány. Külsőre-belsőre tökéletes. Ő is gyakran keresi a társaságomat és én is próbálok mellé ülni ha egyedül van. Viszonylag sokat szemezünk.

Szerintem tuti hogy én is tetszek neki, mert hát elég egyértelmű "jeleket" ad. Tudnátok valami tanácsot adni, hogy hogy lépjek felé?

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is :)

Ja és 15 évesek vagyunk mind a ketten.


2015. dec. 28. 00:34
 1/5 anonim válasza:
77%
SOHA NE JÁRJ OSZTÁLYTÁRSSAL
2015. dec. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos történet. Kérdés az, hogy melyikőtök szeretne iskolát váltani a szakítás után? Házi nyúlra nem lövünk, mert egy kényszerközösséget alkottok.
2015. dec. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerjétek előbb jobban meg egymást, először barátkozzatok össze, a többi jönni fog magától.
2015. dec. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hivd el sutizni. Ott tenyleg ketten lesztek...es megmondhatod neki h tetszik vagy ilyesmi.

Es szerintem ha szakitotok nem kee iskolat valtan. Nekunk volt ilyen az osztalyban es nem is latszott rajtuk h jarnak. Mindkettotok erdeke h ezt megoldjatok.

2015. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
jobb majd bal láb (vagy akár fordítva)
2015. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!