Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány, aki tetszik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki tetszik, osztálytársam, de nem tudom mit lépjek. Segitene valaki?

Figyelt kérdés
14/F
2015. dec. 14. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg vele beszélgetni, kérdezd meg milyen napja volt, hogy telt a hétvégéje stb. Ha jó tanuló kérjél tőle segítséget meg ilyenek:) Aztán pedig hívd el valahova!:)
2015. dec. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem merem neki mondani, beszélni sem merek vele, de valahol érzem, hogy én sem vagyok neki közömbös, mert ha más szemébe néz, nem szokot elmosolyodni, de nálam igen, de ha ránézek, és felémnéz, akkor egyből visszahúzódom, nem vagyok ilyen csajozós típus, de érzek iránta valamit, ez biztos
2015. dec. 14. 22:13
 3/7 anonim válasza:
De aranyos vagy:) Ha jó tanuló, tényleg próbálj meg segítséget kérni tőle, hogy magyarázza el ezt és ezt. Amúgy meg én pl. bármelyik osztálytársammal bármiről bármikor el tudok beszélgetni, nem tudom ez nálatok hogy működik. Viccelődj, flörtölj vele, kerülj a közelébe, kedveltesd meg magad vele. Legyél kedves, aranyos és jófej, de ne túl nyomulós. Mindig a legjobbkor legyél mellette, ha segítségre szorul, látod rajta, hogy baj van, menj oda, kérdezd meg, hogy segíthetsz-e, és vígasztald meg... Sok sikert!:)
2015. dec. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A flörtölés, viccelés nem az én sportom, nincs olyan, (csak nagyon ritkán) hogy szomorú vagy ilyen lenne, megkérdezni bármiről pedig nem merem
2015. dec. 14. 22:43
 5/7 anonim válasza:
Pedig az nyer aki mer! Nem fog magától a karodba borulni...
2015. dec. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom még most is ez a helyzet. 14 éves lâny vagyok, örülnék ha odajönne hozzám valaki, mégha nem is tetszik csak úgy, de ha tetszik akkor mégjobban. De nem kell csak ùgy odamenni, kereshetsz valami indokot. Kèrdezel valami odaillőt, keresel valamit, hasonló. Vagy egy közelében lévő haverodhoz, ès akkor valahogy szóba keveredsz vele
2016. jan. 1. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok ha gondolod írhatsz bővebben privâtba :)
2016. jan. 1. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!