Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányoknál is jellemző, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál is jellemző, hogy ennyire pancserel pértalálás terén vagy csak én vagyok ilyen? Hogyan találhatnék egy hozzám illő lányt?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok és soha nem volt barátnőm és még a közelében sem voltam hogy legyen. Nem akarok nagyképű lenni de szerintem rengeteg dolog meg van bennem ami egy lánynál sokat számítana. Inteligensnek tartom magam, szókimondónak, hűségesnek, gyöngédnek, szerénynek, empatikusnak és jó humorérzékem van. Soha nem dohányoztam, 18 éves koromig alkoholt sem ittam, csak kóstolás szintjén és nem szeretek bulikba járni, egyszerűen nem az én világom.


Azonban súlyosan önbizalomhiányos, visszahúzódó és enyhén antiszociális személyiség vagyok, így baromi nehezen megy az ismerkedés, nem csak az ellenkező nemmel, csak akkor tudok megnyílni ha a másik fél kezdeményez. Most kezdtem az egyetemet és egyetlen szaktársammal sem vagyok köszönőviszonyban sem. Csak besétálok és végigülöm. Gimnázium is így kezdődött de ott nagyon hamar maguk közé fogadtam az osztártársaim és semmi bajom nem volt még a lányokkal is elvoltam, hülyéskedtem (bár tőlük nem is akartam semmi "olyant").

Az egyetemen való barátnőkeresést az még jobban nehezíti, hogy műszaki egyetemre járok így a lehetőségek borzalmasan szűkösek.

Egyébként sem igen szoktam lányokkal beszélni sőt még csetelni sem szoktam soha lánnyal.


Külsőleg nem vagyok egy Brad Pitt (vagy nem tudom ki a nők ideálja), vékony testalkatú átlagos magasságú vagyok és a tinédzserkori bőrhibáknak hála nincs olyan babaarcom sem, de azért nem hinném, hogy bányarém lennék...


Ideális párnak egy hozzám hasonló személyiségű lányt tudnék elképzelni magamnak, így a szórakozóhelyeken való ismerkedés kilőve meg. A nyomoromat és magányomat csak két barmátom enyhíti akik hasonló cipőben járnak de azért szerintem nem olyan durván mint én. Előbb utóbb az lesz a vége, hogy teljesen egyedül maradok.


És most, hogy leírtam látom mennyi mindent hordtam össze, ha valaki rászánta az idejét, hogy elolvassa annak köszönöm de mindenesetre ezzel is enyhíthettem a bánatomon.


2015. dec. 29. 00:25
 1/2 anonim válasza:
Van egy haverom, akinek szintén ez volt a problémája egyetemista korában. 2 hónap múlva lesz az esküvője... Oké, mondhatnánk, hogy mázlista/1 a sok közül, akiknek sikerül, de én ki merem jelenteni, hogy nem így van.Jó valószínűleg nem
2015. dec. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

a végét nem küldte el. szóval. *valószínűleg nem fogsz kétszáz csajjal járni, de mostanság csak azt látod, hogy mindenki bulizik, csajozik/pasizik, összefekszik mindenkivel, de ez csak a felszín...

én csak azt tudom mondani, hogy találj valami hobbit, néha járj eledzőterembe, keress programokat (ha a boltba kell elmenned, azt is fogd fel úgy, mitn egy lehtőséget, hogy az emberek közt lehess. próbálj nyitott lenni, vidám, az ilyenket mindig észreveszik... soha nem tudhatod, mikor jön el "A pillanat":D

Szóval a lényeg szerintem, hogy ne ülj otthon és ne görcsölj rá erre, mert akkor annál rosszabb

2015. dec. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!