Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találhatnák egy értelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnák egy értelmes és kedves barátnőt?

Figyelt kérdés
Mire buknak az ilyen lányok ?

2015. dec. 30. 03:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam h félek a lámyoktol. Pl ha egy vicces / fura szituációban találkozunk akor én ugy beszélek vele mintha kb 10 éve ismerném de h csak ugy odamenjek az nekem kicsit fura ( és ha oda is mennék mit mondanák ??? Szia nagyon tecccessz nekem :D )
2015. dec. 30. 11:22
 12/18 anonim ***** válasza:

Az értelmes lányok az értelmes fiúkra buknak.

"találhatNÁK" és egyéb hozzászólásaid alapján:

R U kidding... :D

2015. dec. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Erre ír nekem egy ilyen privát üzenetet :D:D

"Bocsi de nem tudok angolul :D Amúgy lány vagy ???"

Válaszom nyíltan és őszintén neked: Nem az a gond, hogy nem tudsz angolul, hanem az, hogy értelmes csajt keresel, de bebizonyítottad, hogy magyarul se tudsz normálisan írni. Na én leléptem innen. Szevasztok :D

2015. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha odamész hozzá, akkor igen, azt kell neki mondani, hogy "teccel". Hát nyíltan. Erre készülj, és akkor éles helyzetben fogod azt mondani, hogy "Szia! Ne haragudj, de nagyon tetszel nekem." és akkor ez jó lesz.
2015. dec. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács. Ne buliban keress "értelmes és kedves" barátnőt.
2015. dec. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Figyuzz!! Nekem 2 évvel idősebb csajom van és szeretjük is egymást. Én nekem úgy sikerült felszednem hogy közeledtem felé. Először megöleltem és nagyon jó barátok lettünk aztán már a puszis köszönésnél tartottunk majd 2 hete már lesmároltam mert tudtuk mind a ketten hogy vonzódunk egymáshoz és azóta vele vagyok 😍. Ha kell írj privátot és tudunk beszélni 😉
2015. dec. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Keress tovabb :-D

Am szerintem az ertelmes kedves vicces fiukra buknak.

14/L

2016. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ha akarod beszélhetünk! ;) 13.5/l
2016. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!