Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a francért nem lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francért nem lehet találni értelmes csajt?

Figyelt kérdés

3 év alatt egy olyan értelmes csajt sem találtam akire azt mondom hogy na, ez jó csaj. Találtam, de az összes elküldött azzal, hogy hát én túl fiatal vagyok (17), és hogy nem akarnak fiatalabb sráccal kapcsolatot, mert hogy biztos majd meglátok egy jobb csajt és lelépek azzal.

Az én korosztályomban itt a környéken nincs egy értelmes csaj sem, aki nem drogos, nem alkesz, vagy nem ri_anc. A tököm tele van mostmár ezzel. 12-13 éveseknek is van barátnőjük, a legnagyobb lúzernek is az osztályban, szinte most már mindenkinek, hát mi a francért nagy kívánság az hogy találjak EGY csajt. Miért ? 13-15 éveseknél eszem ágában sincs próbálkozni, nekem is vannak igényeim. 15-17 közt nincs senki, 17-19-ig mindenki nyomja a nagy szöveget hogy neki nem kell pasi, aztán rá 2 napra már kufircol valakivel az ágyban, vagy egy ilyen fesztiválon. Idősebbek meg elküldenek.

Most konkrétan ilyenkor mit lehet tenni ? Vágjam le a f_rkam hogy ne akarjak csajozni vagy mi ? Szerintem igazán nem nagy kérés egy szerető, őszinte, véleménydús, jól kinéző csaj. Teszek is érte, keresek szinte mindenhol, ronda nem vagyok, nincs nyomorék fejem sem, van eszem, nem nézek ki rosszul (akivel nem jön össze, legalább egy visszajelzést kérek), de nem értem miért nem találni sehol senkit. Nyár van, és senkit.


Ötletek, vélemények ? Segítsen már ki valaki mert vagy lemondok a csajozásról örökre, vagy nem tudom. F_sznak baj az ha valaki hosszútávú kapcsolatot akar...



2015. júl. 6. 09:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olvasd vissza ezt a kérdést és tökéletesen megtalálod rá a választ.
2015. júl. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
Vannak még értelmes lányok!!15/L
2015. júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Kedves 1# -

Miért ? Szerinted gond az ha a folyamatos elutasítások miatt ennyire felhúzom magam ? Vagy csak gigantikus kérés egy szimpla szeretettel teli csaj ?


Kedves 2# -

Tudom hogy vannak, egy a gondom hogy sosem ott ahol én vagyok, és mindig van valami ami miatt azt mondják hogy inkább nem.

2015. júl. 6. 10:05
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy ideges vagy, tök jogosan, de amíg nem nyugodsz le, nem találsz normális barátnőt. Az agresszív embereket senki sem szereti, és ebből a kérdésből is árad az agresszió és az elkeseredetség. Ha pedig ez az életben is érezhető rajtad, már meg is találtad a választ. Én tényleg megértem a dühöd, de muszáj változtatni ezen
2015. júl. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
Ennyire nem kéne keresni, nem hinném, hogy létszükséglet lenne. Normális lányok vannak és a legrosszabból is lehet normális, ez is mind hozzáállás kérdése. Bár nem mintha normális fiúk lennének, ha itt tartunk. Ezt a 'normális' cuccot együtt kell összehozni. A kérdés feltevése felesleges volt, segítséget nem tudunk nyújtani, szarból nem lehet várat építeni, csok. 16L
2015. júl. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
54%
én meg normális fiút nem találok :( mindenki csak dugni akar :(( ha meg normális a fiu akkor messze lakik :"(
2015. júl. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Ha nyugodtan keresgetek akkor sem találok senkit :D

Vagy velem van a baj, vagy mindenki mással. Magamtól 3 éve kérdezgetem hogy mi a baj bennem, megkérdeztem másokat is, senki sem tudott erre válaszolni. Vicc az egész.

2015. júl. 6. 10:23
 8/29 anonim ***** válasza:

Ha már itt tartunk, a fiúk sem tökéletesek!

Én is egyedül fogok meghalni, de veszek macskákat.

14L

2015. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam hogy minden srác tökéletes XD
2015. júl. 6. 11:32
 10/29 anonim válasza:
tul nagy jelentoseget tulajdonitatok a dolognak
2015. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!