Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék végre egy barátnőt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék végre egy barátnőt, de nem megy?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 17 éves normális srác vagyok,normálisan öltözködöm meg minden de barátnőm még sincs.

Egyszerűen szemtől szembe én ezt nem nagyon bírom kimondani,mert eleve úgy érzem,hogy mi csak "barátok" vagyunk stb.. És csomó csajt szúrtam már így el,és csak annyit kellett volna tennem hogy "Járjunk b.meg?" és mégis képtelen voltam rá.Pedig simán összejöttek volna.Nagyon nem is beszélek lányokkal,viszonylag nehezen ismerkedem lányokkal. Egyszerűen nekem ez nem fekszik...

Múltkor is discoba kinéztem 1 csajt,ott szemeztünk stb, aztán haverokkal leültünk egy asztalhoz,a csajok odajöttek mellénk mi meg ültünk mint a fa$zok kb.:D Szegény csajok meg kb fél óra ücsörgés után leléptek.

Szóval nem hinném,hogy olyan űber ronda lennék.

Aztán van az a téma mikor berugok,akkor semmi probléma nincs bárkit felszedek,hülye dumával odállítok,vagy csak simán elkezdem fogdosni,aztan smárolunk,úgy hogy nem is ismerem. Szóval ez nekem józanul valamiért nem fekszik,hogy odamenjek a suliba egy csajhoz,hogy"bocsi nincs kedved ismerkedni,mert szinpatikusnak tűnsz".

Akkor ha más álltal ismerem meg a csajt aztán nincs baj,meg alapból a lánybarátaimmal sem. De az ismerkedés nem nagyon megy.

Egyébként pedig teljesen más vagyok az életben,nyitott,talpraesett,bárhova beilleszkedek,az osztályba én szólogatok be a legtöbbet,meg végülis bárkit elküldök a f@sbä ha bajom van vele..

Sőt,ha odamennék egy csajhoz és valami bunkó szöveggel lekoptatna,úgy leoltanám hogy sírva menne haza és mindenki csak röhögne rajta..

Baromi sok haverom/barátom/ismerősöm van,akik szinte mind azthiszik,hogy egy fa$za csávó vagyok és nekem nincs ilyen problémám. De ez persze közben nem igaz,valóban szeretnék egy barátnőt.

Mit tegyek?

Szóval most ezt így könnyen mondom,hogyha lekoptatna a csaj akkor" Kit érdekel idáig sem jött össze most legalább megpróbáltam" de valójában ha tényleg azzal a szándékkal akarnék odamenni,hogy bejön akkor kb elsétálnék végül mellette,vagy simán visszafordulnék.:D

És már a saját hülyeségeimen sírok,hogy milyen csajokat hagytam elúszni..



2015. dec. 31. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez is olyan mint a gyakorlás...A lényeg az hogy így tovább és soha ne add fel mert még nem találtatok egymásra azzal a valakivel. Sokszor úgy nem jön sehogy se össze akire rávetjük magunkat. Ha kétséged van valakivel akkor lépj tovább, egyszerre több lánnyal ismerkedj de légy óvatos és tudj választani!!
2015. dec. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok azt leszámítva, hogy én nem is akarok barátnőt LOL.

De amúgy szerintem ne foglalkozz vele túl sokat. Majd egyszer jön egy lány akivel valahogy véletlenül összejössz és magadért szeret(ez az élet törvénye ;) ), addig meg csak legyél menő nyugodtan! : )

2015. dec. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

,,Sőt,ha odamennék egy csajhoz és valami bunkó szöveggel lekoptatna,úgy leoltanám hogy sírva menne haza és mindenki csak röhögne rajta.. ,,

Hallod öcsém én sikitok a szövegeden, látom önbizalomból nincs hiány :D HA tényleg igy van ahogy irod és nem csak nethuszárkodsz, akkor nem szabadna problémának lenni ilyen dolgokkal. Amit szerintem rosszul csinálsz az az hogy rágörcsölsz a témára, ezéért nem sikerül ismerkedned. Azt tudom javasolni, hogyy add önmagad, ha iylen a stilusod amit leirtál, akkor ezt. Szard le a lányokat és érdeklődni fognak irántad. Ne buta módon, de szivas őket kicsit. Add önmagad, ne probálj szinészkedni hogy te vagy a szerelmes udvarló.

2015. dec. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D nincs önbizalom hiányom valóban. És tudom,hogy simán lehetne egy egész jó barátnőm,ha tennék érte valamit,és odamennék hozzá beszélgetni/leszólítanám.
2015. dec. 31. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!