Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok? A leírtak alapján...

Lányok? A leírtak alapján sztetek van esélyem végre barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Külsőm: 186cm/65 kg kicsit sportos testalkat, barna haj, barna szem


Belső: nem szeretek tanulni(XD) okos, tanulásra lusta, szeretek edzeni kondizni, sportolni is szeretnék, csendes, visszahúzódó, bátor(havalakitől megkéne védenem egy lányt megvédeném, van kis humorom, segítőkész is vagyok.


2014. aug. 30. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez mind szép és jó, de egy kép kellene, mert igaz, h a külső nem minden, de az mindig egy plusz! Ha a fantáziámra bízom a külsőd elképzeléséd, akkor Brad Pitt jut eszembe
2014. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

186cm/65kg sportos és szeretsz kondizni?megvédenéd a csajt?

ropi ember lehetsz basszus,én is ilyen voltam,hosszú évek munkájával lettem 188cm 90kg és még mindig nem mondanám magam csak átlagos alkatúnak,nem izmosnak és sportosnak

ébredj már hülyegyerek

2014. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát nekem az 65kg kicsit kevésnek tűnik a 186cm-hez. de kép nélkül tényleg nehéz, szóval lehet hogy jó
2014. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem a soványságod nem jönne be. Én jobban szeretem ha a srácnak van teste, még az se baj ha mackós.

A többi tulajdonságaid közül egyedül a lustaságod, és a nem szeretsz tanulni tulajdonságod nem jön be.

De ugye nem ezen múlik, hogy lesz-e barátnőd vagy sem. Lehet tagadni, lehet gonosznak nevezni, de a külső is igencsak számít. Nem az, hogy jóképű, helyes vagy hanem az, hogy mi vonz engem a sráchoz.

Az én párom pl: nem jó képű. Mackós, kiálló fogakkal, de olyan igéző zöld szemei vannak amitől teljesen elolvadok. Persze vannak tulajdonságai amik emelik a rajongásomat is.

Az számít, hogy milyen kisugárzásod van, mivel tudod magadra vonzani a női nemet..

20/N

2014. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
....és gratulálunk megnyerted magadnak az év magasvékony sráca címet...
2014. aug. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
es amugy hany eves vagy? :D jelizz ha 16alatt xd
2014. aug. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"csendes, visszahúzódó, bátor"


Ahham.. Meg hülye is.

2014. aug. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
19 vagyok inni, bulizni nem szoktam cigizni sem..ropi? Az erő nem csak izomtól lehet...a normális kommenteket köszönöm, a bunkókat nem(értékelem kézzel is) végre valaki bevallota h a vékony srácokat utálják ( képet is tettem már arcom, felsotestemrol senki nem vékonyozta ) nos ez van :(
2014. aug. 30. 19:39
 9/9 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló. A kedvedért leírom nincs rajtam test zsír(nagyon minimálisan van) azért szálkás/sportosabb
2014. aug. 30. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!