Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha adott egy 18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha adott egy 18 éves fiú és egy 14 éves lány akkor ez sok korkülönbség lenne egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2015. dec. 31. 03:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem
2015. dec. 31. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat még lenne köztünk +fél év az se baj? De köszönöm egyébként a választ
2015. dec. 31. 03:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. A lényeg az, hogy ne várjanak el egymástól olyat amit ők se csináltak volna fiatalabb korukban. Szem előtt kell tartani a másik korát és tiszteletben tartani a döntéseit. Csak erre kell jobban odafigyelni. A kor nem akadály.
2015. dec. 31. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én egy kicsit soknak tartom, de nem vészesen.
2015. dec. 31. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Sztem nem vészes de..de azért KICSIT sok
2015. dec. 31. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
..előző előtti vagyok - de, ha mondjuk idősebbek lennének egyáltalán nem lenne sok. Ebben a korban kicsit soknak tartom.
2015. dec. 31. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja és van egy élő példám is, hogy nem gond. Nővérem 15 és fél volt amikor összejött egy 7-8 évvel idősebb fiúval. Azt hiszem több mint fél évet voltak együtt és telesen jól megvoltak. Szüleink is jól fogadták és nagyon szerettük/szeretjük azt a srácot. Később kb 2 évvel a szakítás után újra összejöttek és akkor jóval tovább tartott a kapcsolat. Mi őt szerettük a legjobban az összes barátja közül. Amikor 18 éves volt összejött egy 18 éves sráccal. Az a kapcsolat borzalmas volt ő is szenvedett és mi is utáltuk a srácot. Szóval nem a kor teszi a kapcsolatot.
2015. dec. 31. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem sok lenne szerintem, de ezt mindenki maga érzi.
2015. dec. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igenis sok. Egy lassan felnőtt egy még nagyon gyerek ellen. A 14 éves lány olyan szinten éretlen, hogy még rajta van a tojáshéj a fenekén! Úgyhogy ez sok! Majd a 20-24 jó volt lesz. De ez most még sok és gáz is a 18 évesre nézve.
2015. dec. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lanvani, a lényeg ott van: nem is maradtak együtt. Sok az és kész. Én is eljátszom 11 évesekkel, mert barátságos vagyok, mégsem tudom őket szeretni. Később is ugyanígy lesz, kivéve ha már olyan különbség van, hogy 26-21, mert ott nincs baj. De a 16-11 az mindenképpen pedofil, ahogy a 18-14 is.
2015. dec. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!