Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsam meg, ha még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg, ha még sosem beszéltünk? 18/l

Figyelt kérdés

(Ide írtam a kérdést, mert ha felnőtt kapcsolati tanácsra lenne szükségem, akkor valószínűleg tovább jutottam volna :DD )

Van egy évfolyamtársam, aki a szalagavatót követően nagyon megtetszett. Az mondhatni első, és egyetlen :( beszélgetésünkkor éppen előreengedett a sorban az ebédlőben. Pedig már én is majdnem sorra kerültem, nem tudom, miért tette. :) Én persze azonnal zavarba jöttem, mert kb első látásra szerelem volt. velem mindig ez van, és csak azért nem láttam meg előbb, mert egész gimiben egy másik fiúba voltam szerelmes, aki röpke 2 év után szintén felfigyelt rám, egy évig voltunk együtt. Fél évvel a szakításunk után a fiú, aki előreengedett a sorban, ugyanolyan érzéseket vált ki belőlem. A helyzet az, hogy leginkább csak lesütöm a szemem és pirulok ezerrel, ha a közelembe ér. Már bejelöltem facebookon (merthogy 4 évig ennyire nem vettem észre :D ), valamint írtam neki a karácsonyi sulis postával üzenetet (persze név nélkül :D ). Mit gondoltok, hogyan tudnám megrövidíteni az időtartamot, amíg ő is észrevesz?



2016. jan. 1. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

annyi a lényeg,hogy ne trükközz,ne bonyolítsd a dolgokat!

csak menj,legyél a közelében,beszélgess vele,stb.éreztesd hogy érdekled.

ezt azért írom,mert ti lányok általában úgy összezavarjátok a szerencsétlen srácokat,hogy azt se tudják mivan :D (én pl fél éve nem tudom eldönteni egyik ismerősömről aki bejön,hogy ő mit gondolhat..) 18/f

2016. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az előző jól leírta.


Ne félj, nem veszíthetsz semmit, ha adsz neki jeleket arra hogy tetszik neked. Viszont akkor mindig tedd ezt. Lehet hogy nem a legnagyobb a srác önbizalma, ami nem baj, nekem sem volt soha mégis boldogulok, szóval mutasd meg neki amit érzel. Na persze ne ugorj a nyakába mindjárt hogy szereted, csak legyél valahogy a közelében, esetleg ha néha hosszabban a szemébe nézel, miközben beszélgetsz, néha megérinted amikor a helyzet adja, akkor érteni fogja. Ha tetszel neki, akkor majd elkezd nyitni feléd. :)


18f

2016. jan. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi fiúk :) jo otletek

Barcsak ne lennek ilyen batortalan ezekben a helyzetekben

2016. jan. 3. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!