Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik az egyik évfolyamtársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik évfolyamtársam, de nem ismerem, még csak beszéltünk. Hogyan kerülhetnék a közelébe, ismerhetném meg? Vegyem fel MSN-re? Vagy szólítsam le az udvaron? De ne merem. :$

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 22:47
 1/7 A kérdező kommentje:
azt akartam írni, hogy még csak nem is beszéltünk... bocsi, gyorsan írtam..
2010. márc. 20. 22:49
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

beszéltetek már? vagy azt akartad írni akérdésben hogy nem beszéltetek? mert akk én is ilyen cipőben járok mint te:S nem tudom nehéz kérdés ez... attól is függ h tudsz e ürügyet kovácsolni hozzá. vagy ha látod hogy néz valamit nézd te is azt és szólítsd meg! vagy menj neki véletlenül kérj elnézés vagy ilyesmi.


hajrá

2010. márc. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Vedd fel msn-re, aztán majd kialakul mi lesz!
2010. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólísd le simán
2010. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
én szerintem vedd fel msn-re, próbálj a haveri körébe kerülni, de éreztesd vele h nem csak a barátja akarsz lenni. erre is vannak praktikák. hajráá :D
2010. márc. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nah jól figyelj!

15 évesen rájöttem hogy ezekkel a sz****kodós módszerekkel nem sokra mész a mai világba! Legyél rámenős, hajts rá ahogy csak tudsz! Ha társaságban vagy órán vagytok akkor próbálj felé fordulni és nézd sokáig...egyszer úgyis találkozik a tekintetek! Ha gyorsan elfordul akkor nagy eséllyel beszoptad de ha állja a tekinteted akkor nyert ügyed van ;)

Azután próbálj vele elbeszélgetni szünetbe stb...találjatok egy közös témát...azután hidd el már tudni fogod mit kell tenni!

Jah és mi az hogy "Vegyem fel MSN-re? Vagy szólítsam le az udvaron? De ne merem. :$"--->Nos kérlek szépen az msn címét mindenkéépen kérd el...ha megadja nyerő vagy pajti :D és ha dumáltok akkor ne izgulj, jah és ne parázz nem harap :) ha nem mered akkor először gondolkozz el rajta hogy hogyan fogod megszólítani, hogy kezdesz bele, stb...:)

Bocsi hogy hosszúra sikerült...:S

Nah minden bele HAJRÁ ember :D

--->Anonymus aki 16 éves<---

2010. márc. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
msn-en nem tudod megkúrni.
2010. márc. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!