Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számít ez a körkülönbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít ez a körkülönbség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány aki nekem rendkívül szimpatikus, és szeretnék továbblépni komolyabb kapcsolatot kialakítani.

Ezzel nincs is semmi baj csak nem tudom lehet-e gond abból hogy 5-6 év korkülönbség van köztünk, ez soknak számít-e vagy lényegtelen?

Én 22 éves leszek pár napon belül a lány az 16 éves.


2016. jan. 2. 15:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Az igazság az hogy minél többször látom vagy beszélek vele annál jobban megkedvelem, és szeretnék tovább lépni.
2016. jan. 2. 15:20
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Figyelj, ha titeket nem zavar, akkor nem lehet gond belőle. Ha Ő is így érez irántad, akkor ne foglalkozzatok a korral.
2016. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A címben Korkülönbséget akartam írni :)
2016. jan. 2. 15:26
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Ennyi szerintem pont optimális,a lányok szeretik az idősebb fiúkat.
2016. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha a lány érett és képes egy komoly kapcsolat fenntartására nem lesz gond. Én is 16éves vagyok a párom 23 és ráadásul távkapcsolat és mégis 7hónapja nagyon jól megvagyunk :)
2016. jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, én is hasonló képpen gondolkodom, de volt bennem egy kis bizonytalanság azért kérdeztem .
2016. jan. 2. 16:17
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az érthető,de idővel el fog múlni
2016. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem ez még épp ideális lehet.
2016. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg siman belefer!:)
2016. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!