Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác aki tetszik de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik de fiatalabb nálam. Tudom h a korkülönbség nem számít de itt nem 1-2 hónap van hanem 3 év.. A körkülönbség miatt lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
Eleinte magamnak se ismertem be h tetzik, pont a korkölünbség miatt de most már beismerem és ő is tud róla h tetszik. A közös ismerőseisnk azt mondták h szerintük tetszem neki csak fél h tapasztalatlanabb nálam. Aztán barátnőmnek azt mondta h csak barátként gondol rám. Viszont suliban ha összefutunk mindig odajön beszélgetni, nőnapra kaptam tőle csokit. A barátnőm is azt mondta h szerinte nem gondolta komolyan h csak barátként gondol rám. Nem tudom h most lenne nála esélyem van nem. Nem akarok rányomulni,egyrészt mert nem vagyok olyan, másrészt mert nem akarom h ezzel szúrjam el. Hogy tudnám kideríteni h van nála esélyem, vagy érjem be a barátságával?
2009. márc. 11. 21:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%

LOL de óriási nagy korkulonbség! :O

:D :D :D

2009. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%

hat ha 15 vagy O meg 18 akkor igen a korkulonbseg.

ha 20 vagy O 23 akkor nem a korkulonbseg

nemtudok mit mondani, de 3 ev nem sok ido

2009. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
54%

Hány évesek vagytok?


Csak egy sarkított példa:

Ha te 24 lennél a srác mondjuk 21 akkor azt mondom mit görcsölsz semmi gond. De ez forítva is igaz.



De ha te 15 a srác meg 18 ott már eltérőek az igények és az érettség is... Erre fel kell készülni.


25/f

2009. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%

Nha egyszerre gondoltunk ugyanarra ... :)


25/f

2009. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A bnőm és én köztem 3 és fél év korkülönbség van. Ránézésre észre sem lehet venni. És nagyon jól kijövünk egymással már másfél éve:)
2009. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
én 18 vok(lány),Ő 15 (fiú)
2009. márc. 11. 21:22
 7/21 anonim ***** válasza:
öööö hát érdekes:Dazért 15 nem fiatal hozzád?főleg hogy általában azt mondják a lányok elöbb érnek..tehát ez még dob a korkülönbségre:Ssztem ezt még gondold át:)nem lenne furi 15 évessel járni?hát ha visszagondolok gimi 4dikben az elsős fiukra...huhaXD
2009. márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Tenyleg egyszerre, na az jelent valamit:D


Hat akkor a srac buszke lehetne magara, hogy 18 eves baratnoje van:P legalabbis abban a korban mas tuti buszke lenne.:)

kerdezz ra, mit veszithetsz?

udv egy elozo valaszado

2009. márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Lehet h hülyén hanfzik, de ő szerintem érettebb mint a többi korabeli, kedves aranyos, jó a humora és még sorolhatnám. Nem ez lenne az első példa h egy kapcsolatban a lány az idősebb...
2009. márc. 11. 21:27
 10/21 A kérdező kommentje:
Ja és még épp ebben mutatkozik meg h érettebb h nem akar csak azért idösebb csajt h hencegjen vele...
2009. márc. 11. 21:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!