Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány aki tetszik de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GMPazsa kérdése:

Van egy lány aki tetszik de úgy érzem egy másik meg nyomul mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Az van hogy aki tetszik az passzív velem de aki nyomul az meg nem igazán tetszik!

Segítség: Youtube-ozok értek az informatikához és közepes távra terveznèk(ez majd kiderül) rühellem a matekot és 13/F

Értelmes válaszoknak örülnék és egyre jobban érzem magam kellemetlenül mert aki tetszik az olyan semmilyen velem de tudom hogy nagyon kedves ( én viszont megválogatom hogy kivel vagyok az)


2016. jan. 3. 00:30
 1/5 anonim válasza:
Mindegy melyikkel mesz el, mert meg csak 13 eves vagy:)
2016. jan. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne nekunk ird a magadrol gondolt velemenyed,ha az a lany nem nagyon kozeledik akkor ket dolgot tehetsz:

1. Legyel kitarto, a lanyok szeretik ha kicsit kuzdenek ertuk, es altalaban a fiuk is szeretik azokat a csajokat akik nem adjak olyan konnyen magukat.De van amikor mar atesel a lo tul oldalara, egyertelmuen kijelenti, hogy semmit sem akar, olyankor jobb hagyni..

2:Elfogadod, hogy nem tul kedves hozzad es hagyod a francba.

2016. jan. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Örülj annak, hogy nyomul rád egy csaj, szerintem kezdj ki vele!:)

2016. jan. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki nem tetszik csaj az majd 5-6 év múlva nagyon dögös lesz.
2016. jan. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hubasszus köszi a gyors válaszokat èk kicsit kivilágosodtam gondoltam h mondani fogjátok h kicsit fiatal vagyok ehez (aki ismeri a phineas es ferbet az most ert) mert en is igy gondolom na hát ez van de csak jutok valamire
2016. jan. 3. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!