Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már minden ismerősömnek volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már minden ismerősömnek volt legalább egy komoly kapcsolata, ha nem több, nekem meg egy sem. Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Mit tegyek?Nekem kéne megváltozni,vagy ez így normális? Vagy

azért is lehet,mert nem használok sminket?


2016. jan. 3. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Én is itt vagyok 17 évesen és még nem volt kapcsolatom, nem hogy komoly, és nyugodt vagyok mert ezen nem kell idegeskedni, mert csak rontani fog a helyzeten ha bepánikolsz. Ha aktív vagy akkor valószínűleg találni fogsz valakit hamarosan.
2016. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ugyanez van velem is,csak fiú vagyok..
2016. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne is használj sminket :) aki a sminkedért szeretne annál már elég nagy bajok lennének :) én 19 éves srác vagyok, jelenleg nekem sincs semmmi komoly a láhatáron, de nem kell ráparázni, jönni fog majd az igazi ne aggódj :)
2016. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha még nagyon fiatal vagy, akkor ne ez legyen a legfontosabb! :)
2016. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!