Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért van ez, hogy egy 14-15...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez, hogy egy 14-15 éves lányoknak már komoly kapcsolata van egy húszon, harmincas pasival mostanában?

Figyelt kérdés

30 éve csak babáztak ilyen korban, most meg komoly kapcsolatokról beszélnek, veszekedésekről , kibékülésekről szexről stb.



18F


2015. nov. 3. 06:45
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem jut neked csaj?
2015. nov. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mert a harmincas pasiknak van annyi - de CSAK annyi - élettapasztalatuk, hogy magukba bolondíthassanak egy naiv kiscsajt.


Persze jó lúzerek, amúgy, mert a saját korosztályukból képtelenek találni.

2015. nov. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok: tisztelet a kivételnek :)
2015. nov. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
48%
A lányok előbb érnek és nem egy szinten vannak 14 éves korban a fiúkkal. De akkor is a 20-30 éves pasik öregek hozzájuk. 18 éves fiú létemre egy 14-15 éves lányt kicsinek tekintek és nem jönnék vele össze.
2015. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

én egy 14-5 évessel simán

19/f

2015. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de lehet azért mert a mostani legtöbb fiú(tisztelet a kivételnek) Páwa gyerek, vagy sokszor gyerekesek...stb. Egyszóval több dolog is lehet, de azért nem minden scár páwagyerek, csak a legtöbbjük. :)
2015. nov. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 K.L.Kiss válasza:
Azt bizony ne hidd, hogy 30 éve olyan nagyon más volt a helyzet. Nekem bizony elég sok tizenéves barátnőm volt 30-50 éves korom között. Azt mondták, hogy azért, mert egy ilyen kapcsolatban több diszkréciót, biztonságot, gyengédséget és általában kiadósabb és jobb szexet kapnak, mint a saját korosztályuktól. És ez igaz is!
2015. dec. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt is vegyük figyelembe, hogy amíg szerinted 30 éve babáztak, addig mondjuk 50-100 éve már 15-16 évesen férjhez adták őket, gyerekeket neveltek. Emellett, az is közrejátszik, hogy a lányok tényleg korábban érnek, viszont nem ennyivel.

Az én véleményem szerint, azok a 14-15 éves lányok, akik harmincas pasival vannak több okból teszik, tehetik: komolyabb kapcsolatot szeretnének (ahogy előttem is írták, valóban pozitív dolgok is vannak az ilyen kapcsolatban, bár így sem célszerű), ilyen korban szeretnek felnőttesebbnek tűnni sokan, és sajnos azt kell, hogy mondjam, vannak olyan lányok is, akik csak a pénz miatt vannak ilyen kapcsolatban, mivel általában egy harmincas pasinak van állandó jövedelme..

De! Ott van a másik is oldal is, ezen az oldalon is számtalanszor lehet olvasni, hogy a 17-18 éves fiúk(!) 13-14 éves lányokkal vannak kapcsolatban.. Na, szerintem ez az, ami pont egy kategóriában van a 15 éves lány, 30-as pasi-kombóval, ugyanis szerintem, egy ilyen korú lány, még nagyon nincs egy szinten egy 18 éves fiúval, mint ahogyan a 15-16 éves lány sem, a harmincas férfivel. Persze vannak kivételek, de ritka.


Ez az én véleményem, egyáltalán nem azért írtam, mert én támogatnám az ehhez hasonló kapcsolatokat, sőt, egyáltalán nem, és nem is azért írtam, hogy beléd kössek. :D 16/l

2015. dec. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!