Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 éves lányként összejönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lányként összejönnétek 23 éves fiúval?

Figyelt kérdés
persze ha tetszene és szimpatikus lenne a fiú

2016. jan. 4. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszene és szimpatikus lenne, nem számítana a korkülönbség...osztálytársam szülei között is több, mint 10 év van. Mégis boldogok évek óta.
2016. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én igen..! 7 év nem olyan sok.
2016. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem a 23 èves lenne a max akivel összejönnèk.

16/l

2016. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
A fiúk elég későn érnek szoval kb egy szinten lehet veled vagy talán még komolyabb is ha szerencsés vagy.Szoval igen de persze a kor nem számít ha nem 10 év a különbség.
2016. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A barátom ès köztem is 6èv van mèg is boldogak vagyunk!:)
2016. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha szeretem, és ő is szeret, persze hogy igen.

De gondolom te vagy a 16 éves lány. Ne érdekeljen mások véleménye, ha szeretitek egymást legyetek együtt, és legyetek boldogok. Ha mások meg beszólnak, akkor csak magukat minősítik. Senkinek semmi köze, hogy te kivel vagy boldog!

2016. jan. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Össze.
2016. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!