Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal lányként hogy lehetne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányként hogy lehetne lánnal ismerkedni?

Figyelt kérdés

A külön ilyen bulik nem igazán opciók és se rajtam nem látszik, hogy a lányokat szeretem, se pedig nagyon én nem tudom észrevenni másokon.

És azért Pest elég nagy.


2015. aug. 28. 17:03
 1/9 A kérdező kommentje:
lánnyal* bocsánat, mobilról vagyok.
2015. aug. 28. 17:17
 2/9 anonim ***** válasza:
Fuu hat biztos van vlmi ilyesmi tarskereso. :)
2015. aug. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyire fiatal?
2015. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
15 vagyok. :)
2015. aug. 28. 18:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Minek kapkodsz még?

Mondjuk próbáld meg 1 év múlva.

2015. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem kapkodok. Senki se mondta, hogy görcsösen keresnék valakit, de azért még fogódzóm se lenne, hogy hol lehetne egyáltalán elkezdeni. Így egy év múlva is ugyan ez marad a tendencia. Nem mindegy, hogy msot, vagy egy év múlva teszem fel ezt a érdést? Nem egyellő azzal, hogy akár tennék is valamit utána. Támpont meg nem árt, ha van. :)

Mindenesetre, nem az volt a kérdés, hogy mikor kéne keresnem és kit.

2015. aug. 28. 18:10
 7/9 anonim válasza:
Nem akarlak leszólni, meg semmi, nekem nincs bajom ilyennel. Csak azt szeretném kérdezni, hogy volt e már pasid? És rendes pasi volt? Biztos hogy a lányokat szereted? Lehet hogy mindkettőt van olyan is. Amúgy meg úgy tudom a társkeresőkben be lehet állítani az érdeklődési kört. Ha szeretnél kérdezni bármit irj privátba, szívesen segítek ;) 14 f
2015. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy szóval se állítottam, hogy leszbikus vagyok. :) Nem szeretném magamat bekategorizálni, idő előtt egy kalitkába zárni egy jelzővel. De nem, nem volt pasim, noha azért jó pár randin túl voltam néhánnyal, de nem volt a világom.
2015. aug. 28. 19:42
 9/9 anonim válasza:
Lehet, hogy nem találtad meg azt a típust amit szeretnél, amúgy meg a társkeresőben próbáld és abból is lehet akár csak egy randi, ha nem ttetszik...
2015. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!