Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy írjak rá erre a lányra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá erre a lányra?

Figyelt kérdés
Szóval van ez a lány aki első látásra megtetszett és hát még nem sokat beszéltünk, meg éppen szilveszter volt és hát mit ne mondjak volt is bennem egy kevés alohol is, és olyankor nem is nagyon szeretek a lányokkal beszélgetni pedig akkor megy a legjobban.De most nem tudom hogy is írjak rá, miket mondjak neki.

2016. jan. 5. 19:05
 1/5 zoleee61 válasza:
Én annyit tudok tanácsolni hogy add magadat és ennyi. ha tetszel neki ugyis ismerkedni illetve megnyilni fog feléd. :)
2016. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na pont ez a baj hogy nem tudom magamat adni ilyenkor igazán mert félek hogy elcseszem, pont ez van akkor amikor iszom hogy akkor rendesen adom magam csak van amikor okvetlenül rosszat mndok szóval senki ne mondja, hogy "nyomjá be osz jau lesz"
2016. jan. 5. 19:21
 3/5 anonim válasza:
Csa muci?
2016. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, az életben akkor semmit se fogsz véghezvinni, ha mindentől parázol :D Én aztmondom, hogy ismerkedni sokkal könnyebb részegen, persze van, hogy rosszul is elsülhet a dolog :D


Vágj bele, igazából veszteni valód nincs :)

2016. jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én egyszer úgy jöttem össze egy barátnőmmel, mikor még én is kisebb voltam, hogy ittam kicsit a facebookos beszélgetéshez :D Igazából csak a kezdés nehéz, ha jól tudod kezdeni, onnantól már megy józanul is :D
2016. jan. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!