Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti mit néztek előszőr...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit néztek előszőr egy fiúban?

Figyelt kérdés
Mit találtok vonzzonak egy általatok ismeretlen fiúban? Mit néztek meg rajta előszőr? Itt gondolok pl: tartas,magassag, személyiség, hajviselet.

2016. jan. 5. 19:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az összkép,az első benyomás számít.Szeretem a magas fiúkat,a világos hajú,szemű fiúk nálam előnyben,az sem baj,ha izmos,de ne legyen bodybuilder,se Csipkejózsika.:D És az arca is fontos,a vonásai,mennyire igémyes magával szemben.Ha bejön nekem,akkor próbálok vele szemezni,és ha köszön vagy mosolyog,abból tudom,hogy barátságos,nyitott.:)
2016. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
A szemét. Nem a színét, hanem amit rejt. Az ember szemében minden benne van. Másodjára megfigyelem, hogy ápolt-e. Ha szépek a fogai, körmei, nem zsíros a haja, az már pluszpont. A magasságot, és a testalkatot is megnézem, meg nekem fontos, hogy ne az a nagyon levágott haja legyen, hanem be tudjak túrni /Nem az ecsethajú seprűfejekre gondolok, az nekem nem pálya/.
2016. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ment a zöld pacsi. Jöhetnek még!
2016. jan. 5. 19:58
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
A magas fiúk számomra szexik. Rögtön megkapják a szemem. Barna, nem ecset, hanem hosszabb haj. Persze valami fazonra vágva..karakteres arc. "Huncut" mosoly. Szép szemek. :) 14/l
2016. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 yoshino_t válasza:
97%

Az arcát. Főleg a szemeit, és ha lehet, a mosolyát.

Ha barna hajú (nem túl hosszú de nem is túl rövid, ideális túrható), barna szemű és szép mosolyú, az a legjobb.

Utána a testfelépítését :D Széles vállai vannak-e, nagy tenyere, magasság, meg ilyesmik.

2016. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lányok! Ti milyen magasságra gondoltok, mármint hogy mekkora az illető? Pl : 170cm ? 14/F
2016. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
f sza,már megint senki nem írta a nullás hajat.. xd
2016. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem írta senki, mert a nullás haj az nem szexi :"D
2016. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én először azt nézem, milyen magas, mert ha alacsonyabb nálam, szóba se jöhet:) És másodszorra a szemét, ami ha zöld, vagy kék, máris megfogott:D A haja nem olyan fontos, csak ne legyen kopasz, vagy hosszú hajú:) A tartása meg egyből szembe tűnik:)
2016. jan. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám, hogy természetesen az arcát és a szemét, mert így gondolom, de gyakorlatban először az alkatát és az öltözetét látjuk a fiúknak az utcán, sokszor percekig csak messziről, hátulról, oldalról. Tulajdonképpen télen még a kapucni is fent van, tehát "csak ruhát" látni. Ha a srác alkatra bejön, és a ruhája is tetszik, akkor azért megmozdul valami ott belül, és egyáltalán nem bánom, ha úgy jön ki a szitu, hogy az arcát is megleshetem közelebbről.


Magasságra annyira nem vagyok érzékeny, annyi, hogy ne legyen túl alacsony, se extrém magas. Alkatra bejönnek a vékonyabb fiúk is, bár jobb azért, ha nem 50 meg 60 kilós, inkább úgy 70-80. A kétajtós szekrények nem jönnek be, mindegy, hogy mert dagadt vagy mert kigyúrt. Jó alakú srácokon nem gáz a szűkebb fazon, és manapság sokan elég jól öltözködnek. Szóval, ha ez idáig megvan (nem túl nagy feltétel, sokan teljesítik), akkor bizony kihagyhatatlan egy pillantás az arcra.


Természetesen nekem is megvan, hogy színre, formára mi jön be, és mi nem. Az biztos, hogy 3-ból 2 nem fog tetszeni, ha ő a világ legkedvesebb és legrendesebb embere, akkor sem jön szóba, ez van. A frizura is nagyon fontos az összképet illetően, hatalmasat dob az illetőn, de nem lehet kizáró ok. Ha nem tetszik, megpróbálnám rávenni, hogy másképp hordja, de ha az arca vagy a szeme nem tetszik... akkor megette a fene az egészet. Nem szeretem az olyan egységesen semmilyen, a tüskére letolt, vagy a félméteres hátrakötött hajakat. 5-10-15 centis hajakból irtó helyes frizurákat lehet fiúknak alkotni.


Röviden: átlagos alkat, számomra tetsző arc és szem. Helyes ruha és frizura persze sokat dob azon, hogy az utcán felkapja az ember egy idegenre a fejét, de hosszabb távon nem ez számít. Annyi szerepe viszont mégis van, hogy ez alapján tudjuk az ismeretlent elhelyezni, vajon kiféle miféle lehet személyiségét illetően. Nyilván a magasságáról nem tehet az illető, de a konkrét megjelenésében kb. minden benne van...

2016. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!