Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, fiúk mit tegyek\csinal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk mit tegyek\csinaljak? Többi lent.17\F

Figyelt kérdés

Nem tudok egyszerűen barátnőt szerezni. Nem vesznek figyelembe a lányok. Oké, hogy nincs sok pénzem, de én egy kapcsolatban mindent magadnék a másik félnek. Eddig volt egy kb. másfél éves kapcsolatom. Sztem annyira nem nézek ki rosszul és kedves, normalis vagyok. Szerintetek mit tegyek, hogy barátnőm legyen?

Akinek kell megadom a facebookomat és az instagramomat. Ott vannak képek róllam és tudunk beszélni is.


2016. jan. 7. 20:21
 1/9 anonim válasza:
Írtam privátban! ;)
2016. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 NeymarjrLau ***** válasza:
Biztosan fogsz, csak légy türelmes. Lesz aki azért fog szeretni amilyen vagy és nem akar majd megváltoztatni, sem pedig a pénzedet figyelembe venni.:)
2016. jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Legyél türelmes... én is hasonló helyzetben vagyok ... de legyél türlemes, úgy is lesz valaki akinek te leszel majd a mindene :D
2016. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kis szőrszálhasogatás,de 17 évesen hogy lenne pénzed?Max a szüleidnek.Amúgy nem hinném,hogy ilyen idős korban pont a pénz érdekelné őket.Amúgy én is ilyen helyzetben vagyok.Ne aggódj,egyszer eljön majd a mi időnk is...:D
2016. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Instát :)
2016. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fb-t pls
2016. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dettó, csak nekem még egyáltalán nem volt kapcsolatom, de pont mostanában kezdtem eljárni itthonról, csinálok programokat, szociálisabban élek, és ismerkedek emberekkel. Valószínűleg így hamar találok magamnak valakit. Igaz hogy nem aggódom rajta, de én is szeretnék már egy barátnőt szóval reménykedem a legjobbakban, neked is ezt ajánlom. Ne ülj otthon, mert egészen mostanáig ezt csináltam és hát így nem fog semmi történni :D 17/f
2016. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem is linkelhetnéd őket. köszi!
2016. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
insta?:)
2016. jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!