Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy zűrösebb sráccal?

Figyelt kérdés

Először leírom a történetemet:


Szóval ott kezdődik minden hogy egy eléggé zaklatott és diszfunkcionális családban nevelkedtem.Apám rengeteget dolgozott,tehát otthon nem sok családi szerepet tudott betölteni,e,mellett mindig feszült volt.Anyám egész nap minden fajta rokoni segítség nélkül otthon dolgozott,és ő is rettentően feszült volt.Gyakori volt mind az én mind a testvérem fizikai bántalmazása.

Alapvetően egy nagyon antiszociális gyerekkorom volt.Nem voltak barátaim nem voltak szerelmeim.Csak magamban éltem a kis világomat.Ez a világ pedig az érdeklődési körömbe eső dolgok minél alaposabb megismeréséről szólt.

Ugyanis hozzátartozik hogy rendkívül türelmes,és jó memóriájú voltam és vagyok.A természettudományokhoz való vonzódásom már 6-7 éves koromban megmutatkozottés máig tart is.

Szóval gyerekkorom könyvek mögött zajlott,egyedül,némi ordibáló és feszült családi háttérrel körítve.

10 éves korom körül először az írásképemben mutatkozott meg némi kényszeresség,és obszesszív személysiségzavarra utaló jel,de ezeket akkor még senki sem gondolta komolynak.

Közben kialakult egy olyan szorongásom is,ami az önbüntetésben csúcsosodott ki.Hozzáteszem ekkor hihetetlenül maximalista voltam ,és ez a tanulmányokban nyilvánult meg.

13 éves korom körül a kényszerbetegségem új formában nyilvánult meg:Hipohondriás cselekedeteim lettek.

Elkezdtem napi 30-40 alkalommal kezetmosni,és undorodtam a saját testemtől,illetve mindenki másétól is.Nem bírtam ha engem vagy a ruhámat,esetleg valami velem is kapcsolatba kerülő tárgyat megérintenek.

Aztán ez a kényszerbetegség átváltott az apám felé kialakult undor és gyűlölet keverékébe.

A helyzetet tetézi hogy anyám 2012 ben rákos lett.

2014 márciusában elköltöztem otthonról kollégiumba hogy meneküljek a családból,és hogy otthon anyám tudjon gyógyulni.

2014 májusában anyám elhunyt.

Ekkor már otthonról teljesen elköltöztem és a mi napig nem is mentem haza.

A kényszereim idén már odáig fejlődtek hogy nem bírtam folytatni a tanulmányaimat és a hirtelen hangulatingadozások miatt a kollégiumból is kitettek.

Jelenleg egy pszichiátriai rehabilitációs intézményben vagyok,és itt próbálom eddig változó sikerrel helyrehozni magamat,és élhető kapcsolatot kialakítani apámmal.3 hete volt például a 2. öngyilkossági kísérletem,és hétfőn vágtam fel olyannyira a karomat hogy sebészeten össze kellett varrni.


Röviden ennyi a zűrösségemről.

Ez gondolom már elég elrettentő a legtöbbeknek,ezért leírom hogy amúgy milyen a természetem.


Külsőre nem igazán lehet rajtam észrevenni semmit se.185 cm magas,80 kilós,hosszú barna hajú,kék szemű,komoly tekintetű srác vagyok,aki szereti a kemény zenét,és az acélbetétest.

Azon kívül hogy egy 11 cm hosszú vágás van most a karomon ,senki nem mondana semmit se rólam.


Mint írtam,szeretem a metált és a hardcore rock zenét.

Öltözködésem is ilyen tematikájú.

Hobbijaim közt első helyen a rajzolás áll.A környezetem visszajelzéseiből elvileg elég tehetséges vagyok.Egyik rajzom félkész állapotban például:


[link]


Mikor időm és kedvem is van olvasni szoktam.Kedvenceim a sci fi,és urban fantasy jellegű könyvek.Sajnos elég kevés alkalommal tudok könyv elé ülni.


És hogy a szokásos tisztelketköröket is lefussam:11-edikes diák (lennék ha nem halasztanám ezt az évet) vagyok és kedvenc tárgyam a biológia.Ezirányban is szeretnék majd továbbtanulni.


Barátnőm még sose volt (lévén 16 éves koromig szinte nem is voltak érzéseim)


Ha valaki akar beszélgetni akkor írjon.



2016. jan. 8. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
:O ez szép,le a kalappal
2016. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetek.
2016. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Te véletlenül nem Pesten laksz és Rákospalotán szoktál felszállni egy vonatra?
2016. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok,de nem járok vonattal.
2016. jan. 8. 21:25
 5/13 anonim ***** válasza:
<3Yes
2016. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez a srác nem zuros
2016. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem is rákban halt meg apukám, de eszem ágába se jutott elköltözni, inkább gondoskodtam a tesómról.

Kár volt megutálni az apukád, tesód, mert másra nem számíthatsz.

Nem jött össze az öngyilkosság, erre csajozni akarsz?

Tovább akarsz tanulni?

Hidd el, jobb lenne egy fizikai munka neked.

2016. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Anyám kérte konkrétan hogy menjek el otthonról mert nem bírta elviselni a jelenlétemet,és apámmal is olyan tűzfészket gerjesztettünk otthon hogy ott beteg ember nem tud gyógyulni.

sajnos túl későn mentem el,már nem hatott semmit se.

2016. jan. 9. 09:51
 9/13 A kérdező kommentje:

6-os


Akkor ki lenne az?

2016. jan. 9. 09:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Én ezt nem hívnám zűrösnek. Legalább is az én világszemléletemmel a "zűrös srácok" a drogos fiatalok. Neked rengeteg kijutott a rosszból, de remélem hamarosan megtalálod a helyed :)
2016. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!