Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokat számít egy kapcsolatban,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat számít egy kapcsolatban, vagy egyáltalán a kapcsolat teremtésében, az, hogy milyen szép vagy?

Figyelt kérdés

Sokan mondták már, hogy nem vagyok épp gyönyörű (nem ilyen megfogalmazással). A velem egykorú fiúk inkább akarnak barátnak, mint barátnőnek. 1,69 m magas vagyok, 74 kg :(, hosszú barna haj, barna szem.

Nem kell finomkodni, nyugodtan véleményt lehet nyílvánítani... 14/L.



2016. jan. 10. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
én is barátzónába kerülök pedig magas vagyok,és vékony,és nem tartom magam rondának se :D szóval a korunkbeli fiúk a nyomik :D
2016. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

74 kiló vagy? Nem sok egy kicsit? Főleg, hogy nem is vagy túl magas.

A kérdésedre válaszolva, szerintem a legtöbb srácnál a kinézet dominál, hisz ezt ismerik meg először. Persze, nem kell elkeseredni, ha nem vagy éppen egy modellalkat, ha kedves és őszinte vagy, valamint nem viselkedsz r.bancként, akkor könnyen találhatsz valakit. Hosszútávra is.

2016. jan. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, biztos szerepet játszik. Legalábbis az első benyomásnál számít.

De hidd el nekem, TÉNYLEG nem csak a kinézet számít. És nem is az az alapja egy kapcsolatnak.

Barátomban sem a kinézete fogott meg, hanem a személyisége. Szép lassan megismertem és úgy.

Szerintem Ő is így volt vele.

Amúgy a 169 cm-hez tényleg sok kicsit a 74 kg. Ettől függetlenül lehetsz szép.

L

2016. jan. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kisugárzás! Egyéniség!

Ha nincs,akkor manöken paraméterekkel is szürke egér az ember!

2016. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!