Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Szégyelnem kellene magam? (kérlek csak lányok)

Figyelt kérdés

Mikor én voltam tinédzser, kimaradt a csajozás számomra. Ma 28 éves vagyok és a tini csajok keltik fel a figyelmemet.(15-18) Nem csak a külső miatt vonzódok hozzájuk. 3 dologra lennék kíváncsi.


1- elítélendő, hogy a tini csajok foglalkoztatnak és mozgatjákmeg a fantáziámat?


2- Van egyáltalán esélyem a ti korosztályotokban?


3- tartsammeg magamnak ezt a dolgot, nyomjam el magamban és ne is próbálkozzak?


Köszönöm, hogy elolvastátok! Kicsiny problémának tűnhet, de számomra nagy dolog.

Kort is írjatok, köszönöm!



2016. jan. 12. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy szégyelni kéne, de szerintem inkább csak a 17-18 évesek közt akarj keresni :) L
2016. jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem en is az idosebb fiukhoz vonzodok.van is egy 20 eves fiu akibe tudom h nem kene szerelmes lennen de szeretem es tudom h szamara se vagyok kozonbos.de inkabb a 18 eveseknel probalkozz:)15/L
2016. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem sem kell ezt szégyellni :) . Több kapcsolat is van ahol elég sok a korkülönbség. Habár nekem azért sok lenne a kb. tíz év. Meg szerintem gondolj bele lehet, hogy te már hamarosan gyerekeket szeretnél, de a lány még biztosan nem. 17/L
2016. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sztem undorito. mit szeretnél 1 éves lányoktol most komolyan.

teljesen hülye vagy?

2016. jan. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem egyaltalan nem elitelendo es meg eselyed is siman lehet csak meg kell talalnod a megfelelo lanyt, ami eleve nem konnyu dolog:D Meg amugy se ez a 15-18eves kategorizalas fog donteni mert nem azzal kezded, hogy hany eves vagy es ha mar az illeto 19 akkor nem jo..Es persze ne egy 15 evessel akarj csaladot alapitani mert neki meg a szuzesseget vedd el elobb(bar a mai kislanyokbol kiindulva nem biztos:')) Nekem szemely szerint nem lenne gond a 28ev, de nem az az egyeduli donto tenyezo, hogy 'akarok-e' valakit vagy sem.. 17L
2016. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 viraag1728 válasza:

Szerintem nem kell szégyellni és még véletlen se nyomj el magadban semmi érzelmet..

Nekem is jonnek be meg 30 vagy 30 feletti pasik is :D

De inkább a 17-18 evesek között válogasson

17/L

2016. márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!