Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez tényleg igaz hogy valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg igaz hogy valaki nem normálisnak tartja a BUDAPESTI nőket? 19/F

Figyelt kérdés
most komolyan milyen unalmas lenne már ha mindenkit ugyanaz érdekelne...,szerintem nem lehet általánosítani mindenki más más és ez így van jól,és még azt se írta le hogy mi neki a normális...

2016. jan. 14. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
oké... akkor én most válaszolok: biztos van ilyen, igen
2016. jan. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
megy a pacsi mindenkinek 4 üzenettel alattad :D
2016. jan. 14. 13:41
 3/6 A kérdező kommentje:
vagyis pár kérdéssel lejjebb írta valaki
2016. jan. 14. 13:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik Budapesti nőt tartom annak, de nagy százalékuk visszataszító számomra. Ez a sok plázacica cigivel a kezében, ordibálva beszéve az utcán, engem nagyon kiábrándít...némelyik olyan bunkó, flegma hogy néha én szégyenlem magam ;) de vannak normálisak is szerencsére, csak nehéz őket megtalálni ;)
2016. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 es te basszus belőlem szóltál :D teljesen igazad van így már nem szóltam ha csak azokból van eleged akik flegmák meg stb akkor megy a pacsi:D
2016. jan. 14. 14:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem sokszor kiábrándítanak. :D

13 évig Budán laktam de nemrég költöztünk a Velencei tóhoz.

15/L

2016. febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!