Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok az hátrány hogy ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az hátrány hogy ha normális vagyok, de szakmunkásképzőbe járok?

Figyelt kérdés

Mindig azt olvasom hogy főiskolás vagy egyetemista fiút szeretnének. :/


17 éves vagyok.


2016. jan. 10. 23:42
1 2
 1/12 anonim válasza:

Nem ez számit egy normalis kapcsolatban

..

2016. jan. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ez baromság, attól mert szakmunkás vagy senkinél nem leszel kevesebb....

tanuld/csináld azt amit szeretnél, ne érdekeljen ki mit gondol rólad. + ha valakinél ez az ami számít az már régen rossz ;)

2016. jan. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
egy jó szakmával többet fogsz keresni mint ez a sok kommunikáció meg bölcsészdiplomás p_csa
2016. jan. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem etöl füg az inteligencia, ha valaki egész nap magol es hüe anak is lehet diplomája ha megjegyzi egy ideig..
2016. jan. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ha rendes, normális vagy, nem számít, csak max. fősulis lányok nem ismerkednek veled, mert lenézik a szakmunkásokat, mert már gimiben is azt gondolták, hogy ők milyen okosak, bezzeg a szakmunkások, aztán sírnak rínak, hogy alig keresnek a kommunikáció, meg művelődésszervező meg hasonló diplomáikkal, meg mellette elszállnak a tudásuktól, aztán meglehet nézni egy - egy internetes hírportált, semmi szövegkohézió a cikkekben, érdektelen témák tele kitalációkkal és helyesírási hibákkal, de ők a nagy újságírók XD

amúgy meg nekem személy szerint jobban bejönnek külsőre a szakmunkások, valahogy izgat, hogy olyan dolgos kezük van, meg feszül rajtuk a munkásruha, kb. mindegyik szakmunkás bejön, pl. a traktoros a nagy traktor miatt, de azok a pántos munkásruhák igen szexik. meg erősnek, férfiasnak tűnnek, értenek sok mindenhez, nem puhányok, kemények, odateszik magukat, stílusuk mondjuk nem mindig tetszik, pl. hogy köpködnek, meg trágárul beszélnek, de sokkal jobbak az ágyban, bátrabbak.

Engem is gimibe akartak íratni páran, de én szakközépbe járok, ott érzem jól magam, meg elég jó tanuló vagyok, de én inkább a külsőmmel szeretnék sikereket elérni, mint a tudásommal.

Amúgy hol laksz? minek tanulsz?

2016. jan. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok, ott hagyom a fősulit és megyek szakmunkás okj-ra mert sokkal nagyobb jövője van :) a sok egyetemista megtanulja a logaritmust oda vissza aztán ha kikerülnek a nagyvilágba néznek hogy mi van :) Egy normális szakrmber sokkal jobban el tud helyezkedni, ha egy lány ezért nem jön veled össze akkor azzal ne is foglalkozz :"D sokan elvannak szállva maguktól...
2016. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#5 ne általánosíts :) nem minden szakmunkás köpköd, vagy használ trágár szavakat. Nem egy olyan barátom van, (beleértve magamat is) akik nem azért akarnak szakemberek lenni mert műveletlenek, nincs agyuk a továbbtanuláshoz, hanem mert ezt akarjuk csinálni :) Nekem is van kék munkaruhám amivel hegesztek, melette mégis adok a külsőmre, igényes ruhákat hordok, nem köpködök, ritkán beszélek trágárul, nem cigizek stb...:D
2016. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat hogy csak most válaszolok.



Örülök hogy így látjátok a dolgokat. :)


Asztalosnak tanulok és lehet a 2. szakmám kárpitos lesz és akkor össze is tudom vegyíteni majd a 2-t.


Nagyon tetszik csak a szakrajz az nem megy valami jól. :S


Én nem köpködök sehovám.. Csak az egyik (már bocsánat) hülye osztálytársam aki még a padlóra is képes köpni... Nem szeretem.


Káromkodni nem káromkodom. :)


Egy csúnya szó sem jön ki a számon.

Igényes vagyok és csendes.


Egyébként értem hogy mire gondoltok...

Rengeteg igénytelen ember van akik eléggé gorombák.

Be sem járnak iskolába sokan, de majd meglátják mi lesz a következménye.


Most még buli nekik az iskola, de majd később..:D



Egyébként az baj hogy a műhelyben sokat szoktam hülyéskedni a többiekkel? Ott nem vagyok komoly. :S


Amúgy igazatok van az egyetemmel kapcsolatban. :)


Elgondolkodtam rajta.


Mindenki kozgazdasznak, kommunikacios meg media és ilyen-ilyen szakra megy mert azokat sokan keresik, de éppen ezért minden hely betelik és a szakmunkásokból így meg kevés lesz és sokan keresik. :)

2016. jan. 11. 18:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Lany letemre ilyen suliba jarok :D
2016. jan. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
akkor te ilyen kis aranyos srác lehetsz :D
2016. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!