Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csöndes, visszahúzódó lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csöndes, visszahúzódó lányok ti mit csináltok hétvégéken?

Figyelt kérdés
Mert az addig tiszta hogy a hangosabb/népszerűbb lányok buliznak vagy isznak valahol de mi van a csöndes lányokkal? Ti hol szoktatok és mit szoktatok csinálni a hétvégéken? 17/f
2016. jan. 17. 18:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok:D 18/f
2016. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én általában olvasok, vagy nézek valamilyen filmet az interneten. Ha van barátom akkor vele töltöm a hétvégéket. 18/L
2016. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Szóval akkor úgy kellene értelmeznem hogy aki csöndes és visszahúzódó ők otthon töltik a hétvégét? de ha én egy ilyen felfogású lányt szeretnék megismerni csak nem kopoghatok be minden házba hogy van e itt ilyen személyiségű lány :D
2016. jan. 17. 18:09
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem úgy értettem hogy kopogj be a házakba XD a visszahúzódó lányok is járnak bulizni néha. De nem sokszor :D csak annyira hogy kitombolják magukat egy időre. Ez furcsán hangozhat de fb on biztos találsz ilyen lányokat persze a profil képeik alapján látszik hogy ki visszahúzódó és ki nem.
2016. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
ez eddig stimm de facebookon csajozni elég béna :D illetve ott kezdeni egy csajjal elég béna :D
2016. jan. 17. 18:19
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem kell azonnal úgy rá írni h "csá leszel a csajom" hanem csak ismerkedj és elég barátkozni, valaki előbb utóbb úgyis megtetszik majd.
2016. jan. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Enis csondes es visszahuzodo vagyok de hetvegeken ugyan azt csinalom mint mas.. Vagy otthon vagyok es filmezek vagy napkozbe elmegyek haverokkal neha meg este szorakozohelyre.. Szoval szerintem mindenhol vannak ilyen lanyok 😊

15L

2016. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én cseppet sem vagyok csendes, se visszahúzódó de nem járok bulizni, mert eszméletlenül sz.r helyek vannak a városba...
2016. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Felvetelit irtam, edzesen voltam, olvastam, filmeztem es voltam mind a ket nagymamamnal. :-D

15/L

2016. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Én is csöndes , visszahúzódó vagyok , én otthon töltöm a hétvégét , sőt sosem járok sehova. 15/L
2016. jan. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!