Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt valaki aki kb egy 3...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki aki kb egy 3 évvel ezelőtt hosszan próbált szemezni velem egy buszon. Nekem is tetszett ő csak baromi gyáva voltam, és nem léptem semmit. Ha most ráírok facen hogy mégis tetszel lehet még ebből valami?

Figyelt kérdés
Vagy örökre elcsesztem.
2016. jan. 20. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen helyzetben voltam egy csajjal, csak én beszéltem is vele.

De 3 év után arra sem emlékezett, szval nem hiszem h egy pillantásra emlékezni fog.

2016. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te még jobban jártál, mint én, mert én a srác nevét sem tudom és utoljára kb. 1 éve láttam (veszett ügy).

Szerintem megérné ráírni.

2016. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazából nem csak egy pillantás volt, párhavonta jött egy olyan alkalom , hogy egy tömegközlekedési eszközön utaztunk, többször is kipróbált felém fejezni valamit, végül legutoljára perceken keresztül próbált velem szemezni. szerintem ezek vagy egy évre szépen el voltak oszlatva. Egyébként úgy találtam meg a facebookját hogy átkutattam az összes profilt abból a kisvárosból ahonnan ő bejárt.

Én attól félek:

-mi van ha már nem tetszek neki? eltelt 3 év.

-mi van ha valójában egyenesen belém volt zúgva, ebben az esetben egy hosszan elhúzódó traumát okozhattam neki egy csalódással ami miatt lehet hogy haragszik rám.

-mi van ha már van valakije?


Egyébként lehet kicsit bonyolítja a helyzetet hogy mindketten fiúk vagyunk..

2016. jan. 21. 09:35
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ne írj rá semmiképp se. Hülyén venné ki magát, inkább "élőben" közelítsd meg. Ha ez nem lehetséges, akkor szerintem keress mást, de ha mindenképp ő kell, akkor se azzal írj rá, hogy "mégis tetszel", hanem valami kockázatmentesebb kamu dolgot írj neki.
2016. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem is ezt írtam, burkoltabban fogalmaztam meg. De 4 napja nem olvasta már el (aktivitást sem láttam a profilján azóta), szóval lehet hogy még lesz időm személyesen is elintézni ezt vele ha megtalálom. (tehát előbb találom meg őt minthogy elolvasná az üzenetet) Csak az a kár hogy ugyan tudom melyik településen lakik, tudom hova jár suliba és hogy mit sportol (hogy mikor és hol azt sajnos nem), de semmit nem tudok az időbeosztásáról tehát hogy mikor melyik busszal megy jön. Amikor régen egy buszon/villamoson utaztunk abban sem volt rendszer hogy mikor hol látom , látszólag véletlenszerű volt.
2016. jan. 23. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!