Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van vagy nincs?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki tetszik látásból ismerjük egymást csak.Nagy gáz volna ha ráírnék fb hogy megakarom ismerni miközben kiderülne hogy van barátja? Hogyan tovább utána ?
2016. jan. 29. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ráírni bárkire rá lehet, nem kell rögtön úgy kezdeni, hogy "helló, járni akarok veled". Kezdd a barátkozással, több sikerrel jársz a csajoknál, ha nem rögtön nyomulni kezdesz.
2016. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

facebookon ráírni? hm :/

az igazi az, ha élőben beszélgetsz vele, a lányok sokkal jobban értékelik az ilyesmit... de ha csak arra van lehetőség, hogy fbn írj rá, akkor ne habozz, írj rá nyugodtan!

2016. jan. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb otlet ha szemelyesen kezdesz beszelgetni vele de ha mindenkepp interneten akarsz szerintem elege meglepodne ha azt mondanad neki h szia ismerkedunk? Szerintem mindenki igy van ezzel!
2016. jan. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!