Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen szituáció lehet alkalma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szituáció lehet alkalmas arra, hogy elmondjam neki "szeretem"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy fiú, legjobb barátom, és már 8 éve tetszik nekem és úgy 3 éve rájöttem, hogy szeretem. El szeretném neki mondani, mert úgy érzem megérdemli, azt nem tudom, ő hogy érez irántam, de szerintem nem zavarná, ha elmondanám neki. Szerintem sejti csak nem hiszi el. Sőt az egyik lány rájött és el akarja neki mondani Valentin-napkor, szóval az idő is szorít.. Szóval maga a kérdésem az lenne, hogy milyen olyan szituáció lehet ahol nem jön ki furcsán, ha azt mondom szeretem? Hogyan tudnám felvezetni vagy ilyesmi? Már több hónapja gondolkozom rajta, de nem jutottam sokra :/ Minden ötletet megköszönök!

2016. jan. 30. 12:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Annak a lánynak ejnyebejnye, bunkóság tőle, hogy így bele akar avatkozni a ti magánéletetekbe.


A "szeretlek" nagy szó, lehet, hogy elsőre akkor is megijeszted vele a srácot, ha viszonozza az érzéseidet. Inkább egyszer, amikor együtt vagytok, kérdezd meg tőle, hogy lenne-e kedve egy kis randihoz, mondjuk egy kávézáshoz vagy egy pizzához. Erre könnyebb reagálni, nemet mondani. Aztán akármi is lesz a végkifejlet, elmondhatod a lánynak, ő meg lehiggadhat és foglalkozhat újra a saját életével.

2016. jan. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!